Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A joslófájásoknak mik atünetei...

A joslófájásoknak mik atünetei? Mert olyat érzek ahasam alján mintha menstruácios fájdalom lenne! Am 36+7 napos vagyok

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, olyan mint a mensis görcs, csak olyan nyilalásokat érzel.
2011. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az a jósló fájás.

Menstruációs görcs szerű, derékba is nyilall és sokszor az összehúzódást is érzem, megfeszül a hasam alja.

38. hetet töltöm vasárnap, úgy 2 hete vannak nekem is jósló fájásaim. Már egyre többször.

Második babámat várom, az elsőt 2 éve szültem, szerintem már érzékenyebb is vagyok a fájásokra, mert tudom hogy fog folytatódni...:-) De azért már várom a szülést:-)

2011. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy héttel a szülés előtt volt. Egész éjjel alig aludtam valamit. Vagyis folyton felébredtem, h fájdogál a hasam. Talán abban különbözött a valódi fájásoktól, h nem volt olyan erős, meg nem lett rendszeres (fél óra, 2óra, 1óra, össze-vissza). Még a hajam is elmentem megmosni, h ne legyek nagyon rémisztő majd a képeken, annyira készültem rá. :) De aztán reggeltől már semmi bajom se volt.

Ja és ez pont a 39.hét 0. napján volt szerdán, és utána kedden szültem.

2011. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és a joslófájások egésznap tartanak?
2011. szept. 23. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Nem, nem tartanak egész nap. El kell hogy múljon. Még akkor is ha már igazi szülési fájások lesznek belőle, csak akkor rendszeres időközönként jelentkezik egyre sűrűbben.

Persze lehet egész nap érezni jóslókat, de nem folyamatosan. Akár óránként is, de van hogy fél napig nem érzek, aztán este több is jön egymás után.

2011. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15:46 vagyok. Amint írtam is, nekem csak egyetlen éjszaka volt, estétől reggelig. De szerintem ez emberfüggő, h kinél h jelentkezik.
2011. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
joslófájásal bekellmennia korházba?
2011. szept. 23. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Most komolyan kérdezed? Akkor az összes kismama a kórházban lenne az utolsó hetekben:-D

Mint a nevében is benne van ez csak JÓSLÓ fájás, nem igazi! Ettől nem indul be a szülés.

Majd ha rendszereződnek ezek a fájások, úgy 5 percenként jönnek és nem múlnak, akkor indulhatsz a kórházba, mert szülni fogsz.

2011. szept. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jólvan csak megkérdeztem ittmár kérdezni se szabad? mert vannak akik bunkón válaszolnak am elsö terheségem
2011. szept. 23. 17:00
 10/11 sumergo ***** válasza:
Most akkor mennyi idős terhes is vagy? Mert a 36+7 az a 37. betöltött hét tulajdonképpen.
2011. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!