Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A köldök viszketés lehet...

A köldök viszketés lehet esetleg a terhesség jele?

Figyelt kérdés

Más tünetem igazából nincs azt leszámítva, hogy megnőtt az étvágyam. Régebben nem reggeliztem, de kb. egy hete nem tudok meg lenni reggeli nélkül.

Majd csak 30-a környékére tippelem a mesimet. Igaz nálam sajna nem lehet tudni, mivel rendszertelen, annak ellenére, hogy sokáig szedtem a fogamztásgátlót. Január óta iszom a cickafarkfű+palástfű tea koktálomat, de csak kb. 10 napig, mivel azt mondják, hogy jótékony hatását csak kúraszerűen(10 napig inni és a következő ciklus elejétől újra 10 napig és így tovább) fejti ki. Most már E-vitamint is eszek.


2008. jan. 21. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A köldökviszkete´s nem igazán terhességi tünet.Akkor kezd viszketni a köldök,mikor már nyúlik a böröd.

Várd meg,míg kimarad a mensid,és tesztelj.

2008. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hallottam ilyen tünetről, de az étvágy már inkább.

Csinálhatsz tesztet előbb is, ha szerencséd van, már kimutatja majd. De inkább a mensi elmaradása után 4-5 nappal, bár ha nem szabályos, akkor nem is tudhatod, mikor kéne megjönnie...

Tehát teszt és doki...

2008. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A köldökviszketés nem igazán a terhesség jele. Az étvágy megnövekedése már egy kicsivel valószinűbb,de azért még az sem olyan biztos mivel írtad hogy iszod a gyógyteát és szeded a vitamit az is okozhat étvágy növekedést. Legalább is az én tapasztalatom szerint. Nekem is étvágy növekedést okozott a vitamin. De azért úgy ahogy a többiek is írták teszt,és azután doki:-)

2008. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!