Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 millió mozgo spermával...

5 millió mozgo spermával spontán teherbeeshetek? Inszem sikerülhet?

Figyelt kérdés
Mennyiségre van sok a férjemnek de csak 5 millio mozgo van.Most volt inszemünk,sikerülhet?Kinek milyen volt a párja eredménye?és sikerült.Köszi.
2011. szept. 29. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is ennyi van férjemnél, és nekünk azt mondták, hogy 2 inszemet próbáljunk meg, de ne reménykedjünk nagyon... :( még nem volt inszem, de itt többen is írták, hogy hasonló adatokkal sikerült az inszem :)
2011. szept. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Nektek is 5millio a mozgó?Szed rá valamit a párod?És ti miota probálkoztok?Nekünk a héten volt az inszem.Bocsi a sok kérdésért de jo megkérdezni olyantol akinél ugyan ez a baj.
2011. szept. 29. 19:22
 3/21 A kérdező kommentje:
És két inszem után lehet menni lombikra?
2011. szept. 29. 19:25
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen, 5M mozgó van neki :( Cink tablettát javasolták, szedi is, de hát sok reménnyel az sem kecsegtet... :D Kicsit javítja a mozgókat, tehát több nem lesz, csak jobb... :D :D 3 éve próbálkozunk, augusztusban voltunk meddőségin. Jövő szerdán (5-én) lesz a petevezeték átfújás, utána első inszem. Izgulok marhára... :D :D :S

Nekünk azt mondták, hogy nem is kéne az inszem, csak megbeszéltük a proffal, hogy most már pár hónap nem oszt, nem szoroz, próbáljuk meg, mert ha összejönne, akkor sokkal kisebb hormonális beavatkozással megúszom. :) Én is visszakérdezném ugyanezeket, ha lehet... :)

2011. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem szed rá semmit(nem értem miért nem!)Inszem közben emlitette a doki hogy lassúak a spermiumok,én tovább kérdeztem és akkor derült ki hogy a határértékbe pont beleestünk hogy lehessen inszemünk a férjemmel.Azt mondták szokjon le a cigiről mert attól lehet hogy lassúak(napi 1 doboz).Mi lassan 4 éve probálkozunk,meddöségibe nyáron mentünk elöször.Bárcsak elöbb mentünk volna!!És te el vagy keseredve hogy 5millio mozgo van?Csak mert én már nem tudom mit gondoljak..
2011. szept. 29. 19:50
 6/21 A kérdező kommentje:
a fer14-et mondta a dokinő de azért nem irta fel...
2011. szept. 29. 19:50
 7/21 A kérdező kommentje:
Az inszemtöl ne félj,olyan mint egy rákszűrés de nyugodtan kérdezhetsz.Volt már laparoszkopos mütétem is ,azt altatásban csinálják ugyhogy ne félj attol sem!
2011. szept. 29. 19:52
 8/21 anonim ***** válasza:
Én férjem is dohányzik, meg stresszes a melója is. De ő is olyan lehet, mint a te férjed, semmit sem akar szedni, meg cigit sem hagyja abba. Csak én kerek-perec megmondtam, hogy szedje legalább a cinket, mert ha én csempészem a kajájába, akkor lesz mellé arzén is... :D :D Jó ez csak poén volt, de nagyjából tényleg ráparancsoltam... :D :D Azért tartok kicsit tőle, mert ha el van záródva, akkor állítólag nagyon fáj. :/ Én is el vagyok egyébként keseredve, bíztam benne, hogy csak túlaggódom a dolgokat, lombikhoz nem nagyon fűlik a fogam, de hát ez van. Jajjj, igen, én is mindig ezt mondogatom, hogy bárcsak előbb elmentünk volna. Hova jártok egyébként?
2011. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A Párom szedne csak nem irtak fel neki semmit.remélem a cigiről leszokik azért!mi nem pestre járunk hanem vidékre.laparod lesz?Csak mert ott altatnak és nem érzel semmit.gondolj pozitivan a dolgokra..tudom könyü irni de nekem is nehéz!Sok sikert,majd ird meg hogy mi van veled:) Szia!
2011. szept. 29. 20:35
 10/21 anonim ***** válasza:
Mi is vidékre járunk, Tapolcára. :) Cink tablettát lehet venni a legtöbb gyógyszertárban is szerintem. Nem annyira drága, egy próbát megér. Lapar nem lesz, altatás sem. Tudom, próbálok én pozitív lenni, csak marha nehéz. :(
2011. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!