Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedők, okozott...

Clostyt szedők, okozott nektek a gyógyszer barnázást rendes vérzés helyett?

Figyelt kérdés
2.closys hónapom és 27.napon barnázom.Múlt hónapban is 2napos barnás folyásom volt rendes vérzés helyett.Mitől lehet ez?Hasonló tapasztalat?
2011. szept. 24. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez a 2. hónapom, de én ilyet nem tapasztaltam.
2011. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem 1 nap barnázásom volt tőle és azóta se jött meg a mensim, én kezdek gyanakodni, hogy nálam ciszta lett belőle nem pedig baba.
2011. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem nem lett cisztám,mert a 12.napon voltam uh-on és minden ok volt.(az első hónap után).Most nem tudom mi van,lesz.
2011. szept. 24. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes, de nekem is hasonló a tapasztalat! Nekem is 2. hónapom volt most, és 3 napig volt meg a mensim, az első nap gyengén, aztán két nap szokásos, majd azóta csak barnázás, de az sem minden nap. Nekem is csináltak UH-t, de minden rendben volt. Már az is eszembe jutott, hogy összejött a baba, így holnap azért csinálok egy tesztet. De lehet, hogy tényleg a Closty miatt van. Egyébként azt is olvastam, hogy nem minden esetben fejti ki a hatását abban a hónapban, amikor szeded. De az utána lévő hónapok esélyesebbek! Hát majd kiderül, mert ebben a hónapban nem szedem, hátha most fog sikerülni! :-D
2011. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én hétfőn megkérdezem az orvosomat,hogy mitől lehet ez és mindenképpen megírom,hogy mit mondott,ha érdekel?Megkérdezhetem milyen előzmények után kaptad a gyógyszert?Mások is azzal biztatnak,hogy elnyúló hatása van a clostynak.Remélem:)
2011. szept. 24. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
16.51-es vagyok! Én azért kaptam a gyógyszert, mert volt két vetélésem, és a doki azt akarta megnézni, hogy a tüszőéréssel minden rendben van-e. Már az első hónapban 20x16 mm-es tüszőm volt tőle a 13. napon. Így kiderült, hogy valószínűleg a beágyazódással lehetnek gondok, vagy a páromnál. Ha pozitívat tesztelek, azonnal kapok gyógyszert, hogy meg is maradjon a baba, de azért a páromat is elküldte vizsgálatokra. Közel két éve próbálkozunk, amiből az utóbbi fél év volt ilyen "rágörcsölős". Addig sosem mértem hőt, meg ovut, csak úgy együtt voltunk, amikor jól esett, de azért mindig reménykedtem...
2011. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!