Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ez a teszt? Savvycheck...

Milyen ez a teszt? Savvycheck terhességi teszt. A Rossmann-ban most 299. -

Figyelt kérdés
Használta már v.ki?Holnap kipróbálnám!
2009. ápr. 26. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem probáld ki, mindegyik ugyanarra valo.. lehet nem olyan érzékeny, de az is jo. majd ird meg mi lett. drukkolok 32
2009. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Az újságban láttad, vagy bent voltál, s csak véletlen találtad? Bocs a közbekérdezésért!
2009. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Újsgban láttam,holnaptól akciós!
2009. ápr. 26. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, azt még nem láttam! :) De majd akkor én is várom az eredményt, meg a tapasztalatot! :)

Szép napot!

2009. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz,nektek is!
2009. ápr. 26. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg milyen gyartmanyu, nemet vagy holland...stb. ha igen, akkor jo!!! Ezek a tesztek nem csalnak. Esetleg egy china gyartmanyu.

Angliaban elek, es itt olyan olcsok a tesztek, hogy csak na. Az otthoni 100 Ft-os boltnak megfelelo olcsobb boltban is lehet kapni nemet, angol teszteket, 3 db-ost, es 1 £-ba kerulnek, 300-320 Ft, attol fugg mennyi a £.

Persze van itt is tobb ezer Ft-os teszt is, de mindenhol van ez az olcso is.

Nem ertem otthon miert olyan dragak a tesztek. Bar otthon minden draga.

2009. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem a származási helyét!
2009. ápr. 26. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!