Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Mi történik most?...

Segítség! Mi történik most? Volt már ilyen másnál?

Figyelt kérdés
25-re(mára) nem vártam,de 3napja barnáztam kicsit este.Sajnos rákövetkező napra megjött.1,5éve nem szedek már gyógyszert,azóta szépen beállt a ciklusom 28-29napra. Eddig még soha nem volt barnázásom,és idő előtt soha nem jött meg.Az elmúlt pár napban idegeskedtem is,de máskor is volt már így,akkor mégse jött meg előbb.Csütörtökön voltam rákszűrésen,beszéltem a dokival,hogy babát szeretnénk,akkor azt mondta,hogy még bármi lehet a dologból.Már akkor éreztem hasszurkát(nem olyat,mint ami a mensit jelzi),fájtak a melleim,szédültem,hányingerem volt.A tüneteim nem múltak el. Nem tudom mi lehet ez.Volt már valaki így? Lehet,hogy mégis terhes vagyok?Már nem tudok mire gondolni.Kedden teszteltem,negativ volt.
2011. szept. 25. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát... ez sok minden lehet. tudok olyanról, akinek majdnem végig megvolt (barnázás, kevés vér) a terhessége alatt, az orvos meg széttárta a kezét, h "van ilyen".

De azért ne éld bele nagyon magad, mert olyan "vetélés" is lehet, amia beágyazódás után történt meg.

(Sok nő észre sem veszi h "terhe"s volt éppen ezért)

A teszt talán segíthetne, 3-4 nap múlva reggeli első pisi!

2011. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
Egy biztos, a keddi teszted teljesen felesleges volt! Túl korán volt. Pár nap múlva ismételd meg, na az majd megmondja a tutit.
2011. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Ha rendesen megjött, akkor valószínűleg nincs baba, csak LEHET hogy volt. Én most csinálnék egy tesztet, ha az akár halvány +, akkor azt bizonyítja hogy volt ott valaki, csak nem tudott megtapadni.

Egyébként gondold át, hogy szeretnéd-e ezt igazán tudni, mert nem biztos, hogy érdemes ezzel "kínozni" magad. Inkább feküdjetek neki a következő hónapnak.

2011. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is mindig pontos és barnázás nélküli ciklusaim voltak. Ahogy elkezdtünk próbálkozni a babával,rögtön az első hónapban a mensim elött 3 napos barnázásom volt. Ez folytatódott a következő hónapokban is. Nem értettem mi van,fura volt és érdekes,hogy azóta történik így,amióta babát akarunk. Ajánlották a barátcserjét,hogy az rendbe teszi a ciklust,de vigyázni is kell vele,mert ha sikerül a teherbeesés,már nem szabad szedni. Elkezdtem szedni a 4-dik próbálkozós hónapban,plussz peteérés után elkezdtem inni a palástfűteát. Abban a hónapban pozitívat teszteltem,idén februárban szültem.

Szóval még most sem tudom,mi volt az pontosan, de gyanítom , hogy volt összefüggés aközött,hogy elkezdtünk próbálkozni és akkor kezdtem barnázni is.

A te eseted azért még nem olyan gyanús,lehet szimplán stressztől vagy ilyesmi...figyeld ezeket a dolgokat,de ne görcsölj a babára!

Ikres

2011. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Most belevágunk a 2. körbe,majd meglátjuk,hogy itt mi hogy megy,lehet,hogy tényleg csak a stressz miatt volt minden.
2011. szept. 29. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!