Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hysteroscopia műtét a debrecen...

Hysteroscopia műtét a debreceni klinikán hogyan zajlik. Mi történik a klinikára érkezés után, a műtőbe bódulás előtt?

Figyelt kérdés

Ébredés után, ill. köv. napokban hogyan éreztétek magatokat, mire kell számítani.

Halálosan félek az altatástól. és a műtő gondolatától is. Még csak hasonló helyzetben sem voltam eddig.


2011. szept. 16. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel nyolcra be kellett mennem, fel az osztályra, ott a főnővért kellett megkeresni, ő felvett az osztályra, megmutatta az ágyamat, nem ehettem, nem ihattam már előző estétől. Adtak egy hálóinget,nem engedtek odasétálni a műtőhöz, eltoltak kocsin:) ott le kellett szállni, kaptam lábamra ilyen zöld papucsot,és fel kellett mászni a műtőágyra, mértek még egy vérnyomást, bekötöttek egy infúziót, a másikon rajta maradt a vérnyomás mérő, azután a szám elé tettek valami cuccot, és számolnom kellett, innentől semmire nem emlékszem. A kórterembe ébredtem fel, elvileg már az örzőbe felkeltettek de kába voltam nem emlékszem rá, szobatársaim mondták, hogy a betegtologatós fiú, nagyon kedves és gyengéd volt velem amikor visszavitt műtét után, az ölébe vett és úgy rakott az ágyba, még a betétet is amit a lábam közé tettek műtét után megigazgatta mert elcsúszott.Azóta is azon gondolkozom, hogy az a vékony kis fiúcska, hogy bírt el engem:)) nem fájt semmim, csak olyan érzésem volt, mintha néha alám rúgnának egyet egyet, tehát csak szakaszos fájdalom volt, aznap este már haza is mehettem, még kb egy hétig véreztem utána, de nem volt egyáltalán fájdalmasnak nevezhető a lábadozás.Ne aggódj, ha valamit látnak esetleg műtét közben azt rendbe is teszik volt ott egy csaj akinek méhsövényt talált a doki , ki is vágták egyúttal. Szóval ne aggódj, mindenki okos ott és tudja a dolgát, és kedvesek is voltak.
2011. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem ugyan nem Debrecenben műtöttek, de elmesélem a tapasztalatokat:

A műtét előtti napon kellett befeküdnöm a kórházba, délelőtt megvizsgáltak, du. kaptam hashajtót, és már nem vacsizhattam, éjféltől nem ihattam. Délelőtt volt a beavatkozás. Betoltak a műtőbe, kaptam egy vénás altató szurit, amitől bekábultam, aztán elém raktak egy oxigén maszkot, attól rögtön elaludtam. Ez csak felületi altatás, nem kell félni tőle. A szobában tértem magamhoz,enyhe mensis görcsöt éreztem, a nővér az infúziómba azonnal nyomott fájdalomcsillapítót, jobban is lettem. A hasam utána már nem fájt, de kb. 4 napig rózsaszínes vérezgetés volt. Ez normális. Nem kell félni tőle, nem egy nagy dolog :) Illetve más a helyzet, ha találnak a méhben valamit, amit meg is csinálnak. Nekem csak diagnosztikai céllal csinálták, és minden rendben volt

2011. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Diagnosztikai célból ?

Az meg mi

2014. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tükrözés?
2014. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!