Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab altatásban történik?...

Missed ab altatásban történik? És mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha tudatlan vagyok!
2011. okt. 18. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen,vénásan altatnak!Kb.20 perc!

Kitartás!:)

2011. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az altatás elég veszélyes, nem?
2011. okt. 18. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy már írták vénás altatásban történik. Ha minden rendben van, akkor max 15-20 perc.

Ha Neked lesz, akkor sajnálom, és kitartást kívánok!

2011. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem mélyaltatás, hanem felületes. Szerintem ez nem igazán veszélyes, bár minden beavatkozásnak vannak veszélyei.
2011. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Felületes?A
2011. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nem tudom mennyire felületes,én semmire nem ébredtem fel,visszavittek,elláttak betéttel,elötte elvileg felébresztettek de nem emlékszem rá,majd félóra múlva ébresztettek megint,erre már emlékszem,akkor már észhez tértem!

Az altató orvos kiló után altat,rákérdez vérnyomásra,dohányzásra,állandó gyógyszerre....nem a fizika is része viseli meg az embert egy ilyen műtétnél!

2011. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felületi altatásban végzik, de ilyen beavatkozást csak olyan műtőben végezhetnek, ahol van lélegeztető gép. Maga a műtét nem tart hosszú ideig. Inkább a lelki gyógyulásnak van ideje:(
2011. okt. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét során történt egy kis gixer, és egyből felvittek a nagyműtőbe, ahol mélyaltatásban tettek rendbe. Utána mondta az orvos, hogy muszáj volt, mert a vénás altatás az csak felületes altatás. Nagy műtétet nem lehet vele csinálni. Engem is felébresztettek a 2 műtét között, és elmondták hogy mi történt, illetve most mi lesz. Nem emlékszem rá, csak derengenek részletek.
2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos kettő is volt, totál ugyanúgy: felületes altatás, 20 perc. Az első előtt azt mondta a dokim, hogy ne aggódjak, 5 perc az egész: 4 perc altatás egy perc a műtét. Persze csak képletesen, de tényleg 20 perc után az ágyamban ébredtem mindkettőnél, mintha mi sem történt volna.

Fizikailag semmi, inkább lelkileg viseli meg az embert. Legalábbis nálam, korai vetélés volt mindkettő :o(


Ha veled történik sajnálom! Kitartás!

2011. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én is tapasztalatból tudom, hogy vénásan altatnak. Nekem a bal kézfejembe tettek egy kanült és azon adták be az altatót. Elkezdtem szédülni, kérdeztem az orvosomat, hogy ez normális-e és mire mondta, hogy az altató hatása már aludtam is. A műtétből semmit nem éreztem a saját lábamon mentem oda, a műtét után pedig az ágyamban ébredtem. Nekem a műtét után sem fájt semmim, kicsit éreztem a hasam, de nem mondtható fájdalomnak. Ami viszont nagyon fájt az a laminária, amit akkor tesznek fel, ha még nem szültél. Ezt 4 órával a műtét előtt tette fel az orvosom szintén a műtőbe kellet mennem. Ezt a méhszájba helyezik fel, mint egy tampon olyasmi. Na ez nekem nagyon fájt, de pár perc volt az egész. Igazából, ha azon túl vagy más már nem fog fájni. Ha szültél már, akkor ezt nem is csinálják. Az egész dolog egy nap alatt lezajlott, este haza is jöhettem, nem kellet bent aludni a kórházban. Az egész annyira nem vészes, tényleg nehezebb lelkileg átélni, mint testileg. Mondhatnám, hogy nyugodj meg, de én is nagyon izgultam.

Kitartást és jó egészséget kívánok!!!

2011. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!