Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteljek megint? És miért...

Teszteljek megint? És miért magas még mindig a hőm, ha mégsem baba?

Figyelt kérdés

Ilyen a görbém:

[link]


A két kis info pötty között barnáztam és egy kevés vér is volt. De nem annyi, mint amikor rendesen megjön. Múlt kedden csináltam egy Corax Be sure tesztet. Teljesen negatív lett. Csináljak új tesztet? Egyébként semmit nem érzek, ami különös lenne.


2011. szept. 25. 19:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy újra el kellett kezdened? Na meg fogamzásgátlót a menstruáció első napjától kell elkezdeni szedni, nem csak úgy. A másik amit nem értek, hogyha elkezdted szedni, akkor nyilván nem akarsz teherbe esni. Akkor minek hőmérőzöl, és reménykedsz a pozitív tesztben? Ne haragudj, de ez teljesen érthetetlen.
2011. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mit oltogatsz, ha semmit sem értesz? Nem csak úgy kezdtem el szedni. Írtam is, hogy véreztem egy kicsit, azt gondoltam megjött. Nagyon gyenge volt, tampont sem használtam. Azért kellett elkezdenem a gyógyszert, mert állásgondjaim vannak, amik februárban megoldódhatnak és inkább várunk. De nem bántam volna, ha összejön. Ennyi dióhéjban! Nem értem miért kell mindjárt nekiugrani valakinek!?
2011. szept. 27. 21:33
 23/26 anonim ***** válasza:

Kérdező !!!!

Figyelj csak az ,hogy más nem érti a dolgokat az azért van mert érthetetlenül írkálsz itt össze vissza,a másik pedig te ugrassz rögtön ha bárki valami olyat ír amit "nem ért"ezt illő lett volna korekt módon le írni hogy miért is kellett elkezdened nem???? senki nem látt a fejedbe,nézzél magadba egy kicsit vagy ha nem birod az olyan választ hogy "nem értem "akkor ne os tegyél fel kérdést !!!!!

2011. okt. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én nem oltogattalak, csak egyszerűen nem értettem a helyzetet, aminek nem én vagyok az oka, hanem te, mert te nem tudtad normálisan leírni a körülményeket.
2011. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem az volt a gondom, hogy nem értette, hanem az amilyen hangnemben írt. Szerintem normálisabban is meg lehetett volna kérdezni, hogy mi volt ez az egész. Soha senkit nem szoktam bántani, akármilyen badarságot is kérdez vagy ír. Bocsánat a hülyeségem miatt.
2011. okt. 5. 21:33
 26/26 anonim ***** válasza:

A hangnemet már te képzelted sértőnek. Én csak furcsálltam azt, hogy valaki hőmérőzik miközben fogamzásgátlót szed, és erről el is feledkezik...

Na mindegy.

2011. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!