Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várhatok-e babát az alábbiak...

Várhatok-e babát az alábbiak alapján? És mikor próbálkozzak a teszttel?

Figyelt kérdés

A "párommal" vagy inkább úgy írom, hogy a Szerelmemmel (hosszú lenne leírni) húsvétkor voltunk együtt, megszakításos módszerrel védekeztünk (az elmúlt 1 év alatt bevált). Én szeretnék tőle babát egy ideje, de ő nem, és nem is tudott erről. (De nem tettem semmi aljas dolgot, csak reménykedtem, hogy egy gyorsabb "kisfickó" csak betalál véletlenül. És nem is azért szeretném, hogy Ő velem legyen a baba miatt.) Utána kedden megjött a mensim, napra pontosan, minden rendszerint zajlott (4 nap). Aztán utána újra (mint előtte is) sűrű, túró szerű folyásom volt és elég sok, illetve van is (az éjjel megint együtt voltunk, most kicsit hígabb). Szurkált a pocakom, és megint olyan érzésem volt 2-3 napig, mintha meg akarna jönni. Volt hogy hirtelen hányingerem lett, de csak pár másodpercre, vagy émelyegtem.(A főnököm cigifüstje meg egyenesen irritál) Tegnap délután nagyon nyomott voltam és fáradt, pedig egész délelőtt feküdtem és olvastam. Ma reggel elég "gázos" voltam, pedig nem ettem olyat, a székletem pedig azt hiszem normális, illetve talán valamivel ritkábban van.

A melleim nem érzem, hogy feszülnének, viszont már februárban is szerettem volna babát, akkor a melleim nőttek is valamennyit (a melltartón látszik) és feszültek napokig (nekem ilyen mensis tünetem nem szokott lenni, csak iszonyú hasgörcs), nagyon reménykedtem, de a mensim azóta is rendesen megjön, viszont a túrószerű folyás is jellemző mindig, szinte folyamatosan, néha hígabb, de fehér. Tojásfehérjés -átlátszó- folyásom nem is volt azt hiszem már a múltkor sem. Sokat eszek, bár nem látszik rajtam (vékony testalkatom van, nehezen tudok hízni). Mostanában többet járok pisilni, és nagyon fáradékony vagyok, pedig a napi 8 óra alvás teljesen elég szokott lenni. A hangulatom eleve elég ingadozó tud lenni, így most is az.

Tesztem az van itthon (Gabriel), de nem akarok túl korán tesztelni. Mikor lenne jó szerintetek, ha érdemes?


2009. ápr. 26. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem inkább több mint valószínű a felfázás és a hüvelygomba gyanúnja!Menj el dokihoz ő majd megmondja mi a helyzet!
2009. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vársz babát... :(
2009. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!