Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Átjárhatósági vizsgálat során...

Átjárhatósági vizsgálat során kiderült, hogy letapadás volt a petevezetékemben. A későbbiekben is letapadhat a petevezeték?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 18:59
 1/4 sumergo ***** válasza:
Le bizony. Nekem műtéttel megnyitották, de újra elzáródott részben, így lett méhenkívülim. De azért ez nem biztos, hogy nálad is így lesz.
2011. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Képzeld ma volt az átjárhatóságim (ultrahangos). Nagyon fájt. Nem tiszta hogy mindkét vagy az egyik petevezető volt e elzáródva. Végül ürült a sóoldat tehát átmosódhatott. Te mit tudsz milyen eséllyel lehet teherbeesni ha minden ok.
2011. szept. 27. 19:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is volt méhenkívülim még tavaly novemberben. Elkezdtem vérezni. Korai vetélés történt.
2011. szept. 27. 19:09
 4/4 sumergo ***** válasza:
Nekem a műtét után HSG-vel nézték meg, akkor kiderült, hogy részben elzáródott az egyik, a másik pedig teljesen elzáródott. Ennek ellenére azt javasolta a meddőségiben a doki, hogy próbáljuk meg inszeminációval, mert ugyanakkora az esély a méhenkívülire is, mint a rendes terhességre. Sajna újra méhenkívülim lett, akkor ki is vették mindkét petevezetékemet, de akár sikerülhetett is volna. Szerintem ti is nyugodtan próbálkozzatok, a lényeg, hogy ha a mensid kimarad, minél hamarabb menj dokihoz, hogy ha baj van mielőbb kezelni, műteni tudjanak, akkor nem lehet baj. Sok sikert!
2011. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!