Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt reggel,1 perc után...

A teszt reggel,1 perc után negatív.1 órára rá, nagyon-nagyon halvány 2. csík. Ez mit jelent? Értékelhetetlen? Esetleg lehet terhesség is? 10-11. nap lehet, mikor teszteltem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 07:51
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Másnap reggel csináltam, negatív. Nem tudom. Melleim fájnak, amúgy nem szoktak. Bár még nem kellene megjönni. Vagy holnap vagy vas. vagy szerdán. Ált. 24-25 napos, de legutóbb 28-ra jött meg. Úgyhogy nem tudom, mikor nem kellene megjönni. Olvastam olyanokat is a fórumon, hogy valakinek 2 poz., 2 nega. tesztje lett. Végülis terhes volt. 50-50% , hogy az időn túli pozi. az terhesség vagy nem. Szted mikor csináljak tesztet?

Kriszti

2011. szept. 30. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!