Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a görbémről?

Mi a véleményetek a görbémről?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mert nagyon cik-cakkos.PCOS-S vagyok.

[link]


2011. szept. 28. 08:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem egy tapasztalt nő mesélt arról, hogy sikerült teherbe esnie, mikor már az orvosok is lemondtak róla. azt mondták neki, hogy már nem lehet több gyereke, de ők nem adták fel és elkezdte mérni a hőjét hónaljban, és mikor hőemelkedése volt akkor aznap össze is bújtak a férjével, szerencséjére pont otthon volt a férje /egyébként kamionos/. abban a hónapban 1x voltak együtt és sikerült nekik a baba. szóval szerintem bárhol méred és vezeted a lényeg, hogy rendszeres legyen és akkor csak ott mérd ahol elkezdted /hónalj, száj, hüvely/.
2011. szept. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztató választ.Remélem, hogy nekem is hamarosan sikerül majd még ilyen hődiagaramm mellett is.Bár a PCOS miatt én nem sokat várok majd a külső segítséggel, mert már a dokim is mondta hogy három hónap sikertelenség után menjek el hozzá és uh-on figyeljük majd az eseményeket és gondolom egy kis clostilbegyl-t is fogok majd kapni.Szerettem volna elkerülni a hormonok szedését, de lehet hogy anélkül nem fog menni.
2011. szept. 28. 10:12
 13/14 anonim ***** válasza:

10:06-os vagyok

ha javasolhatom ne engedd a clostilbegyt-et, hogy szedesse veled mert nálam bezavart és kitolta a ciklusom most járok a 40ik napnál és még nem jött meg a mensim (negatív tesztek) és ha sok az éretlen tüsződ akkor okozhat cisztát is. inkább menj nézesd meg magad átjárhatóság szempontjából, párodat is spermavizsgálatra.

2011. szept. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és hogy megosztottad velem a tapasztalatodat.Sajnos én egyébként is hajlamos vagyok a cisztásodásra.Ezért lehet hogy nem is fog adni.De akkor nem tudom hogy hogyan lesz babánk.Lehet hogy metformint fog felírni, pedig azt sem nagyon szeretném.:(
2011. szept. 28. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!