Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt pozitív...

A terhességi teszt pozitív lett, de a doki uh-n semmit nem lát egy 1.2x5mm-es szabálytalan folyadéktartalmú kéleten kívül a méhemben. A jobb petefészkemen meg 20x16mm-es hálózatos szerkezetű képlet van. Járt így már vki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:07
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
igaza van utolsónak szedj e-vitamint ez erősíti a méhed, és ne add fel. még pár nap és erősebb lesz a teszten a csík. nekem is ez volt. elsőt gabriellel csináltam és hunyorogtam hogy jobban lássam, aztán 2 nap múlva már erősebb volt de még akkor is halvány és megint 2 napra rá már erős pozitív volt. én ott rontottam el, hogy nem szedtem e-vitamint meg magneb6-ot és elvesztettem 5 hetesen a magzatot.
2011. szept. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Hát szuperek vagytok!Már be is vettem az E-vitamint:-) De amúgy szedem a gravidát!Lehet még nagyon icinyke-picinyke és idő kell neki még megerősödik, de kicsit igazságtalannak érzem, hogy aki berugva lefekszik vmi ismeretlennel és nem is szeretne babát annak ép és egészséges terhessége van, én meg egészségesen élek,vigyázok magamra és....tessék!Jaj de várom a hétfőt!!!!!!
2011. szept. 30. 11:35
 23/41 anonim ***** válasza:

Ha adhatok egy jotanacsot, akkor a hetvegen probalj meg kikakpcsolodni, es nem ezen agyalni! Tudom, hogy szinte lehetetlen, de igy van a legjobb eselyed a jo hirre!

Es persze hetfon varjuk a hireket:)

2011. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez kora terhességnél jó kis HCG++++++++++++++++++

A Gabriel teszted valószínű azért lett most -, mert nem első pisiből csináltad. Koraterhességnél pedig ajánlatos a reggeli első vizelet.

Ja, amúgy én vagyok az, akinek küldtél üzenetet. Itt válaszolok rá, hogy nem, nekem nem néztek HCG szintet, csupán 1 hét múlva megint vissza kellett mennem a dokihoz. Kései beágyazódásom volt, azért volt az uh eleinte olyan, mint neked.

Szóval, kitartás, hétvégén szép idő lesz, kiránduljatok, sétáljatok, kapcsoljatok ki, és ne a babára görcsölj! Tudom, mondani könnyű, de hidd el, a rágörcsölés többet árt, mint használ++++++++++++++++++++++++++++++++

2011. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a bíztatást, de vmi nem stimmel.Vagy nem szabad szerelmeskednem a barátommal, mert utána jön mindig vmi kis barnás folyás vagy a baby elhalt és a méhösszehúzódástól az aktus során löködik le a...most lehet hülyeséget írtam!
2011. okt. 1. 11:10
 26/41 A kérdező kommentje:
Kedves segítőim! Elmentem ma egy 3.dokihoz, mert zavart ez a barnás folyás és lám-lám a 3.doki azt mondta, hogy terhesség van ráadásul nem is biztos, hogy egy babóca!:-)) A hálózatos szerkezetű képletre azt mondta, hogy az még jó, hogy ott van, mert az segít a beágyazódásba!Röhej, hogy az előző két doki meg már cisztákkal meg méhen kívüli terhességgel és elhalt babócával fenyegetett!Én arra gondolok, hogy egy baba van ott csak az a másik sztem egy vérömleny ami miatt egy picit vérezgetek!De ha 2 babó van az sem baj, sőt! A doki levette megint a béta hcg-t,azt mondta, hogy kétnaponta nőni kell az értéknek duplájára, szóval most este 8-ig izgulunk itthon!Akkor lesz eredmény! Mindenkinek köszönöm a segítséget!Remélem minden rendben lesz!Szép hétvégét Nektek és jó pihenést!
2011. okt. 1. 16:43
 27/41 anonim ***** válasza:

tegnap 13:18 vagyok


Hú, látodlátod:) Drukkolok továbbra is+++++++++++++

Megvan az eredmény?

A szerelmeskedéssel azért óvatosan most, főleg ha barnázol!

2011. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Szia, megvan igen.151,9 volt csütörtökön és 2 naponta meg kell, hogy duplázódjon!Nekem 279 volt! Harcolnak a kicsik!:-) Ha ebből tutira baby lesz azért majd visszamegyek az előző kettő dokihoz nagy pocakkal:-)) Azért szörnyű,hogy ez van ma Magyarországon!Most várnom kell 10-ig addig pihi, mg-citrikum és duphastont kell szednem.10-én már azt mondta a doki, h jobban kiderül, hogy hányan is vannak pontosan és hány hetes vok,mik a kilátások..stb.Azt megvárom, utána apukának elárulom a jóhírt!:-))

Nem tudok elég hálás lenni Nektek az itt adott segítségetekért!!!

2011. okt. 2. 09:56
 29/41 A kérdező kommentje:
Elment a baba:-(((((
2011. okt. 12. 14:13
 30/41 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-01 22:18


Nagyon sajnálom:(


De ne add fel!

Nekünk nagyon sokára sikerült az 1.terhességem, voltunk mindenféle vizsgálaton már. Aztán az első babánk a 7. héten elment. A másodikat a 22. héten meg kellett szülnöm, mert fejlődési rendellenessége volt. De azóta már született 2 egészséges gyermekünk, úgyhogy fel a fejjel és további minden jót+++++++++++++++

2011. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!