Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt pozitív...

A terhességi teszt pozitív lett, de a doki uh-n semmit nem lát egy 1.2x5mm-es szabálytalan folyadéktartalmú kéleten kívül a méhemben. A jobb petefészkemen meg 20x16mm-es hálózatos szerkezetű képlet van. Járt így már vki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 18:07
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom kérdező :( együtt érzek veled, átéltem nem 1x . ne add fel, lesz neked is kisbabád!
2011. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a bíztató sorokat! Borzasztó érzés!DE megfogadtam, hogy mától nem gondolok rá, hogy minél hamarabb túl legyek rajta lelkileg!Sajnos a párom is rosszul élte meg,hisz ő is beleélte magát, de a lgrosszabb az volt,hogy 4napig 7 doki szivatott a kórházban,hogy elvetéltem vagy méhen kívüli terhes vagyok...már készültek a kolonoszkópiára,hogy kiveszik a jobb petevezetékemet.Barbárok!De aztán (szerintem ettől a stressztől)ott a kórházban tényleg elvetéltem!:-((Kikapartak és hazaengedtek:-((Ti,mennyi idő után próbálkoztatok újra hogy teherbe essetek?Nekem 6 hónapot mondott a doki:-( Borzasztó sok!Fél év és arra sincs garancia, hogy egyből összejön:-( Lányok!Köszönök mindent!Én nem is értem ezt hogy bírtátok túlélni, de nagyon ügyesek vagytok!!!
2011. okt. 12. 17:36
 33/41 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, nagyon sok olyan esetről hallottam, hogy a következő hónapban újra terhes lett az illető és egészséges babát hozott a világra, mivel a szervezetben benne van a terhességre való felkészülés, és nagy az esély az újabb teherbe esésre. szedj e-vitamin heti 3x, az megerősíti a méhnyálkahártyád, párod is nyugodtan szedheti. fél év sok idő, főleg annak aki már nagyon vágyik babára, de lehet megéri a várakozás, 2-3 hónap múlva én már próbálkoznék.
2011. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok


Amikor az első elment a 7. héten, rá következő 2. hónapban lettem terhes ismét.

Amikor a 22. héten vesztettük el, akkor a legtöbb szülésznő azt mondta, hogy 3 hónap múlva lehet próbálkozni. A dokim 6 hónapot mondott, de CSAKIS a lelki háttér miatt, amúgy 3 hónap lett volna szerinte is a kényszerszünet. Végül 1 év után sikerült.

De sok olyan ismerősöm van, akik a vetélés utáni 1. vagy 2. ciklusban teherbe estek, és semmi gond nem volt!

++++++++++++++++++++++++

2011. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Olyan érdekes a sors!Kedden megműtöttek reggel, este hívatk telefonon, hogy kivennék a lakásomat bérbe...:-)Egy fiatal pár,pont annyi hetes terhessen ,mint én voltam.Nov.1-én már költöznek is be, szóval kezdődik a nagy pakolás.A sors így kárpótol(Bár a pénz helyett inkább a kicsit választottam volna)!Szerencsére nincs időm így szomorkodni!Decemberbe költözünk be a párommal az első közös otthonunkba:-)Addig bútor vásárlás,pakolászás,költözködés,majd karácsony, szilveszter és már el is telt 2-3 hónap!És ha a házban minden a helyére került(reményeim szerint február)akkor hátha meglátogat minket a gólya és az áprilisi szülinapi ajándékunk egy pocaklakó lenne(áprilisban van mindkettőnk szülinapja):-))Szép-szép!Remélem nem csak álmodozás lesz, hanem meg is valósul! Nagyon jó, hogy van ez az oldal!Nekem Ti nagy támaszaim voltatok és sok esetben okosabbak és tapasztaltabbak, mint a szegedi orvosok!És ami tutira tuti, hogy nem a szegedi női klinikán lesz a terhesgondozásom.Ez egy barbár népség és kukába való a diplomájuk!!!Lehet el sem vetéltem volna, ha 4 napig nem fektetnek bent és nem sírok reggeltől-estig,mert ki akarják venni a petevezetékemet meg riogatnak, hogy bármikor elöntheti a vér a belső szerveimet és akkor életmentő műtét kell, azért tartanak bent!Tiszta Afrika!:-(
2011. okt. 13. 10:15
 36/41 anonim ***** válasza:
nem csodálom hogy ez lett a vége :( nagyon sajnálom tényleg. Sose engedd meg hogy olyan dolgot végezzenek el rajtad amíg legalább több orvos nem mondja ugyan azt az eredményt.
2011. okt. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ez történt! De fel a fejjel! Lesz még egészséges, szép babátok! Most pedig akkor lesz dolgod bőven. :) Drukkolok, hogy minél előbb összejöjjön a baba! Sok sikert, és minden jót!
2011. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkolást és a bíztató szavakat.Tegnap volt egy hete a műtétnek..:-((A doki berendelt 10ezerért kontrollra.Épp,hogy elmúlt a vérzésem, de tegnap úgy megnyomkodta a frissen műtöt méhemet,hogy azóta ömlik a vér belőlem! Tehát az orvoshoz járást szegeden befejeztem!A feljelentés határán vok! A hcg szintem még mindig magas 130..:-((ezt egy kicsit furcsának találom!Legközelebb megpróbálokozom egy pesti nőgyógyásszal.Remélem nem kell többet csalódnom és végre januártól biztos kezekben leszünk(akár már a picúrral:-)))
2011. okt. 19. 14:28
 39/41 genifer válasza:

Es pontosan hany hetes terhes voltal amikor a harmadik doki eszrevette a piciket? Es hany hetes voltal mikor szjnos elmentek a picik?

Ezt azert kerdem mert 2012 november elsejen volt meg a mesim es most mindjart karacsony de harom orvosnal voltam enis 5 db pozitiv tesztel es semmit nem latnak meg:)) a valaszodat eloreis koszi:)))

2012. dec. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
7 hetesen mentek el:-(((6 hetesen látta a doki.De nugodj meg elév változó, hogy kinek mikor látják.Eza géptől meg a dokitól is függ.Szorítok!
2012. dec. 22. 20:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!