Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki "mindjárt megjön érzés"...

Aki "mindjárt megjön érzés" mellett lett terhes, az milyen intenzitással érezte?

Figyelt kérdés
Mennyire volt erős a mindjárt megjön érzés? A válaszokat előre is köszönöm. Fontos lenne nekem, mert van megjön érzésem, de még mindig reménykedem.
2009. ápr. 27. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyan olyan volt mint amikor előtte tényleg megjött. az volt a különbség, hogy másnapra elmúlt. két napig semmi ilyen érzés, aztán egy napig megint. a menstruáció elmaradása utáni 4. napon pozitívat teszteltem délután.
2009. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mensi előtt 1-2 nappal jelentkezett az érzés 2-3 alkalommal /nap. És a + teszt után is volt még ilyen érzésem. De nem sűrűn. Akkora intenzitással mint mikor tényleg meg akarna jönni. Ha biztos akarsz lenni a dolgodban, reggel tegyél a nyelved alá egy hőmérőt és mérd meg a hődet.. ha 37 körüli akkor baba! :)
2009. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit gyengébben jelentkezett, mint amikor tényleg megjött, meg nem fájt a fejem, ami nálam mindig a menzeszt jelezte. A hőm viszont 37,3-37,4 volt!
2009. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sokszor már azt éreztem, hogy nem csak meg akar, de meg is jött. Úgy is mentem wc-re, hogy most tuti meg van már. De aztán mégsem:) 3 nappal a nem várt után halvány pozitív lett a teszt. Utána is görcsölt még a hasam, fájt a derekam, feszült a mellem, de az már a terhesség miatt volt, és nem a mensi miatt:) Szorítok, hogy neked is baba legyen!
2009. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyira örülnék, ha én is úgy járhatnék, mint ti. Egyelőre még nem jött meg, bár úgy érzem, hogy megfog. Mindenesetre majd megírom, hogy megjött-e vagy sem, persze ha érdekel titeket.
2009. ápr. 27. 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel! :)
2009. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Még nem jött meg. Ma vagyok a 30. napon.
2009. ápr. 28. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!