Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes tüneteim vannak, mikor...

Terhes tüneteim vannak, mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

10-én volt a menstruációm első napja, 21-én együtt voltunk a párommal, 22-e óta nem volt fehér folyásom, csak néha egy kis átlátszó folyás, meg kétszer egy kis sárga színű. 25-re reggel halvány barna folt volt a bugyimon. Naponta sokszor szédülök, hányingerem van, borzasztóan fájnak a melleim egész héten, kedd óta nem kívánom a dohányzást sem (ami persze nem baj). Alapjában véve nyugodt vagyok, de egy fél pillanat alatt elkap a hév és kiborulok.

Szerintetek? Baba?

Teszteljek? Mikor?


2011. szept. 30. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön meg a mensi.

Szerintem túl koraiak a tüneteid..

2011. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tünetek szerintem is koraiak.

Az elmaradt mensi utáni első napokban már tesztelhetsz.

2011. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor várok. Köszönöm a válaszokat.

De, akkor ha korai, akkor lehet, hogy nem is az?!

2011. szept. 30. 09:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de azért tesztelj majd.
2011. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Tuti PMS-ed van, meg fog jönni attól vagy ilyen, ez normális.

Ha várandós lennél még az ég világon semmit sem éreznél.

Csak bebeszéled magadnak, mint sokan mások.

2011. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Menstruáció előtt 20 nappal persze, hogy az van, szerencsétlen!

Milyen kivételes egyéniség vagyok, hogy be tudok magamnak beszélni minden ilyen tünetet, mint a fehérfolyás kimaradása, fájó mellek, és még a pecsételős foltocska is... Hmmm! Bűvész vagyok, vagy boszorkány...?

Amúgy:

Tavaly ugyanilyen volt, az vetéléssel végződött.

Kíváncsi voltam, hogy volt-e valakinek hasonló, vagy legalább hallott-e olyanról, hogy ilyen korán lehet-e valamit érezni, lehetséges-e...?

Nem szokott ennyit fájni a hasam, csak tavaly, amikor ugyanez volt...

No, várok, aztán azért tudósítok.

2011. szept. 30. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
"Menstruacio elott 20 nappal" viszont meg a beagyazodas sem tortent meg. :) Az ilyen-olyan folyasok, es pecsetelesek ellenere. De ha ugy 1 het mulva tesztelsz okasabb leszel (es ha megirod, akkor mi is) ;)
2011. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

Nos, ilyen válasszal az a baba lesz a szerencsétlen, amelyik hozzád születik, te idegbeteg pi*csa :(((


Amúgy valóban be tudod magadnak beszélni a tüneteket, mindez pszichén alapon működik, nekem az elmúlt fél évben minden hónapban más és más "terhes"tünetem volt.

Sötétedő mellbimbóudvar, gyakori pisilés, émelygés, szédelgés, krémes folyás, vagy éppen szárazság, fejfájás, szurka, kívánósság és még sorolhatnám...

A testünk érdekes dolgokat tud művelni, ha valamit nagyon akarunk.

2011. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha netán olvasnátok:

Tegnapra vártam, ma reggel teszteltem, még Lacházáról is lehetett volna látni a két csíkot.

Nagyon boldog vagyok, persze egy kicsit félek is. Jövő hét péntekre gondoltam az orvoslátogatást.

Köszönöm a segítséget, elnézést a visszapofázásért, további minden jót kívánok Nektek!

2011. okt. 11. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!