Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tüneteim még nem voltak....

Ilyen tüneteim még nem voltak. Szerintetek most sikerülhetett? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Már régóta próbálkozunk, de eddig semmilyen tünetem nem volt, és mindig menstruáció lett a vége...

Most viszont 2 napja kezdtem "érezni" a hasam, első két nap nem fájt, csak olyan fura volt, ma viszont olyan nyomós/nyilalós érzésem volt többször.

A ciklusaim általában 34-40 nap között váltakoznak.

Ovum elvileg múlt hét szerdán/csütön volt.

Utoljára aug 17-én jött.


Minden véleményre kiváncsi vagyok!


Előre is köszönöm Lányok!


2011. szept. 15. 20:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Lehet ez tünete a beágyazódásnak?


Azért furcsa az egész, mert eddig egyik hónapban sem éreztem semmit.

2011. szept. 15. 20:05
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonlo cipoben jarunk! :) Nekem olyan 34 naposak szoktak lenni a ciklusaim, bar volt mar 50 napos is :( Elvileg sikerulhetett de azert ne eld bele magad! Nekem utoljara aug 16-an volt meg, ha minden igaz szept 6-an volt az ovulaciom, szoval olyan 20-21-re nem varom. Mi is nagyon regota, tobb mint 3 eve probalkozunk..... Talan most.... Drukkolok nagyon Neked is! 28/l
2011. szept. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia. Sajnos nem tudok semmi biztosat mondani, hisz ez még bármi lehet. Igazából, attól függően, hogy mennyire akarod a babát, mióta vársz rá, jöhetnek a tünetek pszichésen is!

Bevallom, én is voltam úgy, hogy biztos voltam benne, hogy most összejött, mert új tüneteim voltak, de sajnos csak nagyon akartam.

Persze, ez nem akarok általánosítani, lehet, hogy nálad tuti babát jelent! Nagyon drukkolok! :)

Esetleg várhatnánk együtt a jövő hetet. :) Nekem aug. 12-től volt meg legutóbb, és szintén 40 nap körül szoktak lenni a ciklusaim. :)

Jövő hét végén érdemes szerintem tesztelni. :) Mondjuk, én nem vagyok egy türelmes alkat, most hétvégétől elkezdek 2-3 naponta reggelente tesztelgetni 10-essel. :)

Még egyszer, nagyon kívánom, hogy ez legyen a szerencsés hónapod! :)

2011. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Eddig is nagyon vágytam a babára, mégse éreztem tüneteket. Ezért gondolom, hogy nem pszichés eredetű. De persze ez kb. 1-1,5hét múlva kiderül.


Ha van még valakinek, hasonló tapasztalata, akkor kiváncsian várom.

2011. szept. 15. 20:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia.Ezt a kérdést akár én is írhattam volna,mert én ugyanígy vagyok,csak annyi a különbség,hogy nekem aug 18-án jött meg.Tegnap reggel kb 15 percig volt olyan,hogy feszült és nyilallt a méhem környéke.Remélem,hogy ez jót jelent mindkettőnknek.Majd drukkolok neked !
2011. szept. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ovudat mivel nézed egyébként?
2011. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyák alapján tudom. Régen ovuteszteltem sokat, és már megtanultam a saját szervezetem müködését. Már nem kell teszt...
2011. szept. 16. 17:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

Legalábbis ez alapján biztos nem lehet tudni.

Ha tudnád nekem mennyi tünetem volt már, minden hónapban más és más...eddig mindig vérzés lett a vége.

Ez a hasnyilallás szinte semmi.


Majd akkor kezdj reménykedni, ha késik, akkor tesztelj, addig csak felesleges csalódást okozol magadnak ha végül mégis megjön.

2011. szept. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ket napja alkalmamnkent latok barnas foltot a bugyimon. De meg mindig nem jott meg. Hetvegenel elobb nem erdemes tesztelni?
2011. szept. 19. 07:12
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem késett múlt hónapban 4napot.Barnáztam aztán elmúlt kezdtem elhinni,hogy baba lesz aztán 3nap múlva megjött:(( Szerintem csak 1-2hét elteltével érdemes beleélni magunkat illetve,ha érzel különböző tünetekkel.Nekem a gyerekeimmel a 6hét körül jelentkezett az álmosság,émelygés.Ettől függetlenül drukkolok neked!!
2011. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!