Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30-án kellet volna meg jönnie...

30-án kellet volna meg jönnie de már 4napja hogy nem jött meg.2-db tesztet csináltattam és mind 2 negatív! Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Párommal már fél éve próbálkozunk ennyit még nem késett!állandoan ilyen meg jövös érzésem van de semmi ilyen fehér folyásom is van és a melleim is nagyon meg nőttek!
2011. okt. 3. 15:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Amit el felejtettem oda írni hogy plusz még nagyon pici halvány alig lehetet láttni tegnap egy ilyen picike 3pont vér volt de ennyi utána semmit hasam feszül.Hasam is elégé meg nött!Réggen voltak ilyn szádüléseim,meg hányigerem de most nincsen semmi!Néha van egy pici enyhe kis görcs nem úgy fáj mint ha meg jönne sokkal enyhébb!
2011. okt. 3. 16:01
 2/8 anonim válasza:
Én teljesen együtt érzek veled, ugyan ez a probléma nálam is :( De nekem szerintem még ma meg fog jönni sajnos nagyon görcsöl a hasam :( Neked tiszta szívből szurkolok. Várj még 2napot ha addig semmi csinálj egy újabb tesztet. Írd majd meg,hogy mi a helyzet.
2011. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Nagyon sajnálom én is tiszta szívemből kívánom neked hogy legyen babátok!!!Í:))

Én nekem semmi görcsöm sincsen semmi az ég világon!!!

Minden képen fogok írni ha valamit meg tudok!!!

2011. okt. 3. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 5 nappal a nemvárt után már minden tesztnek ki kellene mutatnia, hogy ha terhes vagy (99%). Mindenesetre én még max 2 napot várnék de utána mindenképpen elmennék a dokihoz!
2011. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyre több olyanról hallok, hogy csak 1,5-2 hét után mutatta ki a teszt a babát... Esély addig van rá, amíg meg nem jön! Szerintem csak 1,5-2 hetes késéssel menj el dokihoz, ha előbb mész és nem talál semmit, akkor úgyis 1 hét múlva fog visszarendelni...
2011. okt. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyos vagy köszönöm szépen tényleg nagyon!!!!!!!

Akkor jövöhéten megyek!

Az az igaság hogy jövőhéten 15-én az esküvőm lesz úgy hogy!!!pont most történik!!!

2011. okt. 4. 09:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem se mutatta ki még a 2 hetes késést sem:S Az orvos a biztos.
2011. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért kell ennyit várni!És a folyás meg a feszült has az normáűlis??Ha rá fekszem a hasamra akkor nagyon rossz de ha háton fekszem akkor nem!Én jövőhét keddig várok még ött napot!És megyek dokihoz!örülnék egy babának!Drukolok mindenkinek!!!!!!
2011. okt. 4. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!