Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen módszerrel fogyhatok...

Milyen módszerrel fogyhatok le biztonságosan a hormonrendszer beállítása végett?

Figyelt kérdés

A fogigátló abbahagyása után híztam 10 kilót, ami a pajzsmirigyem betegségét is előidézte! (alulműködés)

Meggyőződésem, hogy ha visszafogyok az eredeti testsúlyomra, helyreállnak az értékeim...

Akinek sikerült lefogyni, kérem írjon!!

Emiatt már egy babát elveszítettem, nem élném túl többször...


2009. ápr. 27. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sztem ha pajzsmirigy betegséged van akkor nehezebb fogyni, mert jhormonosan hiztál meg (mint én), kérdezd meg a hormonos dokidat hogy mit ajánl.. ugyis kell menni kontrollra nem?

32

2009. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem meg a sok fogyástól borult fel a hormonháztartásom! Mindenképpen lassan, de biztosan fogyj, az a lényege az egésznek. Este 6 után ne egyél, már ez önmagában is jelentős fogyást erdeményez.
2009. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen. Gyógyszert szedek rá, az használ is, és már nincsenek édességzabáló rohamaim, és már csak épp egy kicsit magas a tsh-m.

Rákérdezek, de addig is, ha van saját tapasztalat, nagyon várom! :)

2009. ápr. 27. 16:38
 4/12 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak is köszönöm!

Nektek sikerült a baba a fogyás után?

Szerintetek mennyi időt adjak magamnak ennek a 10 kilónak a "kiírtására"?

2009. ápr. 27. 16:39
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia mi 28 honapja probálkozunk, nem sikerült még, rajtam is kb 10 kg van de én nagyon magas vagyok, azt mondják nem is látszik. de meg probálok fogyni. már 2 fogamat is kiguzattam hátha góc.. most ennek fájnak a helyei, igy könnyebb nem enni annyit.

én már sok mindennel probálkoztam, az vált be hogy délután és este nem ettem kenyeret krumplit tésztát.

de sajnos alig tudom megálni, mindig este vagyok éhes.

de sztem ez a fogyi a legjobb..

csak ki kell birni és cukrot kevesebbet kell tenni a kávéba, este abonett a kenyér helyett, tésztát meg ebédre egyél. és felejtsd el a tökmagaot meg ilyeneket.

én 4 kg-t fogytam januártol, nem is látszik meg, de most fáj a fogam helye, igy biztos még 1 vagy 2 lemegy.

bár én most annak örülök hogy ha tudok bvalamit enni:)

2009. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Még sajnos nem sikerült, pedig minden hónapban biztos vagyok benne:). De remélem nemsokára összejön. Amúgy az a 10 kg nem olyan katasztrófa ám!. Én 25 kg-ot fogytam a baba érdekében, csak elég gyorsan, és még nem normalizálódott a hormonom ez miatt:(
2009. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
AVIVA torna?!
2009. ápr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
keress rá a 90 napos diétára. 65-ről 58-ra fogytam vele két hónap alatt szépen, komótosan.
2009. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirígy alulműködés nem fog megjavulni, elmúlni, mindig kell rá szedni hormonpótlást (úgy értem, hogy életed véégig). Arra kell ügyelni, hogy jól állítsák be a dózist, ezért legalább félévente ellenőrzésre kell menni. nekem is ez van, a nőgyógyászom a terhesség alatt többször küldött vérvételre, ennek alapján állították be, hogy mennyi Letroxot kell szednem. Nekem így nem okozott gondot, rendesen kihordtam a babát. egyébként amikor elkezdtem szedni, a terhességem előtt még, én is fogytam úgy 5-6 kilót, de csak a fogyástól ez a hormonérték nem jön rendbe.
2009. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy csak a fogyástól nem javul meg, de abban biztos vagyok, hogy vissza tud állni a szervezetem a régibe, és nem kell egy életen át szednem a gyógyszert.

A stressz is közrehatott, hogy ez a sokminden kialakult, a lényeg, hogy nem adom fel, és köszönöm mindenkinek a hasznos válaszát!

2009. ápr. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!