Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól mutatja ki a terhessé...

Mikortól mutatja ki a terhességi teszt az eredményt? Azt tudom, hogy 10-12 nap a beágyazódás, de nektek nálatok mikor mutatta ki, mert azt halottam, , hogy van amikor mensi után (ha elmarad akkor 1-2 hét után mutatja ki biztonságosan. )

Figyelt kérdés

nekem dec. 10 jött meg és utána a 6. naptól egészen a végéig probálkoztunk a 15. napon is ami 25.e volt

és azóta sűrűn fáj a hasam alja

olyan mint ha felfáztam volna de nem jött meg és vettem ma 1 tesztet de az negetív de még korai nem???

segítsetek!! köszönöm:)


2009. jan. 9. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Most már lehet olyan érzékeny teszteket kapni, hogy a nem várt mensi után 2-3 nappal is kimutatja, de előfordulnak kivételek.

Ha továbbra sem jön meg, akkor 1 hét után nyugodtan tesztelj még egyet.

Sok sikert, drukkolok, hogy baba legyen

2009. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szió!

A legtöbb terhes teszt, már 3 napos terhességet kimutat.

Holt bisztos, hogy nem kell 10-12 napot várni.

Higyj nekem, a 38. hétben vagyok!

2009. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sziasztok én vagyok az tudom, de a múlt hónapban 30 napra jött meg és ma van 30 napja

De régen mindig 28 npos volt a ciklusom.

azt nem tudom mikor lehetett a peteérésem.

de az jó jel hogy nem jött meg nem??

2009. jan. 9. 20:50
 4/8 A kérdező kommentje:

így még nincs meg a 2-3 nap se csak olvastam hogy van akinek a nem várt mensi elött is jelzi már!!

ezért nem bírtam ki várni:)

És melyik terhességi tesztet ajánlanátok???

és mikor csináljam meg??

2009. jan. 9. 20:52
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors válszokat!!!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!!!

2009. jan. 9. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korán teszteltél. Milyen tüneteid vannak?
2009. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 32 naposak a ciklusaim, három nap késéssel olyan pozitívat teszteltem, hogy egy pillanat alatt már ott volt a 2. csík.:D
2009. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 12 nappal a peteérés után már + lett a tesztem, reggeli pisiből, Clearblue tesztet használtam.

De a dokim azt mondta, hogy csak kb. 5 napos késés után teszteljek, mert addig simán megjöhet, és így megkímélem magam egy csalódástól.

Hát, igaza volt, még nincs babám, hiába teszteltem már kétszer is pozitívat...

Inkább várj egy kicsit, mint hogy csalódj!

2009. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!