Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi tesztet hogyan...

A terhességi tesztet hogyan kell biztonságosan használni? 19/L

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eléggé ideges vagyok, mert most használok ilyet először. A vőlegényemmel szeretnénk kisbabát és most azthiszem terhes vagyok, de őszintén szólva nem nagy tapasztalatom van az ilyesmiben és a használati útmutató eléggé hiányos nekem... Van egy ilyen kihúzható vége a tesztnek, és arra kell ugye pisilni... Ezt könnyen meg lehet oldani? Úgy értem nem jobb ha pl. egy edényből öntjük a vizeletet? El lehet egyáltalán rontani egy ilyen tesztet? Szeretném bizonyosan tudni, hogy teherbe estem-e vagy nem! Előre is köszönöm a segítségeteket!
2009. ápr. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy inkább lepisilős tesztet kellett volna venned, az egyértelmű. Arra figyelj, hogy a kontrollcsíkra ne menjen vizelet, mert akkor már nem lesz jó.
2009. ápr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vav22 ***** válasza:
Azt, hogy rá kell-e pisilni vagy edénybe felfogni a vizeletet és abba belemártani vagy esetleg rácsöpögtetni egy kis pipettával egy kis részre azt a teszt érthetően leírja. De ha nem találod, akkor írd meg vagy linkeld be milyen tesztett vettél, úgy jobban tudunk segíteni. 24 hetes (20 éves :-) ) Kismami
2009. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerem ezt a tesztet nyugodtan csinálhatod úgy is h egy edénybe pisilsz és a végét belemártod csak a csík ne legyen olyan
2009. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! sikerült megcsinálnom! de sajnos nem vagyok terhes :( nembaj még próbálkozunk hátha összejön a baba :)
2009. ápr. 28. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!