Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy nem volt sem...

Grófházy kérdése:

Lehet, hogy nem volt sem peteérésem, sem ovulációm? Lécci véleményezzétek

Figyelt kérdés

Nem látni sehol nagyobb hőmérsékletcsökkenést aztán emelkedést.A gép 18-ra húzta be,ahol végülis minden tünetem megvolt.

A hőemelkedés,pedig a ciklus 2.felében normális az emelkedett progeszteron miatt,az nem az ovuláció megtörtént bizonyítja.

[link]


2009. ápr. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Háááát! Sajnos a hőd nem a legjobb! Én úgy tudom hogy nagyobb hőleesésnek kellene lennie peteéréskor!

Ez az első hónap hogy méred a hőd, vagy van viszonyítási alapod?

2009. ápr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első hónap.Még soha nem csináltam
2009. ápr. 27. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem sem volt nagy hőleesés és:)

[link]

Akár ez is lehet belőle!Szorítok!

2009. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miért nem lehet észrevenni a hőleesést? Mert az általában hajnalban következik be, és nem lehet sokáig mérni. Én nagyon korán kelő vagyok, és eddig mindig észrevettem, mert nekem hajnali fél ötkor szokott lenni. Kevés nő tudja kitapasztalni hidd el, és sztem szép a görbéd:)
2009. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat.

nagyon el voltam keseredve.Most azért megnyugtattatok

2009. ápr. 27. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
A hőemelkedés pont az ovuláció megtörténtét bizonyítja, mert a sárgatest termeli a progeszteront, az meg a kiszabadult pete helyén van. A leesés meg, ha jól tudom az ösztrogéntől van. Remélem nem írtam hülyeséget.
2009. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!