Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baktérium vagy beágyazódás?

Baktérium vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés
1,5 hete elkaphattam valamit a szaunában. Mánap rögtön gyógyszertárba mentem és vettem Canesten kombit. 4 nap alatt elmúlt!! Rá pár napra ( most már 5 napja) inkább csak reggeli vagy WC-papíron nyomot hagyó csekély vérzésem van és ez egyidejűleg a beágyazódás idejére esik(37,2 a hőm). Dokihoz mindenképp megyek, de csak jövő héten. Addig valami bíztató?? A teszt szeintem túl korai, csüt.-péntekre nem várom!
2009. ápr. 27. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én hasonlóan jártam ebben a hónapban. A babával kapcsolatban nem tudtak még biztosat mondani, de nekem volt folyásom is, amiből vettek kenetet, és bakteriális fertőzést mutattak ki!

Lehet, hogy nálad nincs baj, csak a baba ágyazódik be, de biztosat, nyílván csak az orvos tud mondani! Jó egészséget, és sok sikert!

2009. ápr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!