Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A roma nőknek miért nincs...

A roma nőknek miért nincs meddőségi gondjuk?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmiféle nemzetiségi problémát szítani, de kíváncsi vagyok, hogy miért ilyen nehéz egy normális családi élettel, dolgozó férjjel rendelkező, nem roma, 33 éves nőnek teherbe esni, holott a kisebbségi hölgyeknek nincs ilyen gondjuk. Szerintetek?
2011. okt. 1. 17:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert fele annyi gondjuk sincs!!!
2011. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
9%

Csak szerinted nincsenek gondjaik!!!!

Az nem elég gond, hogy le nézik őket! Ezzel a kérdéssel is csak le nézitek őket! Ez Magyarország! Nincs saját problémátok! Rengeteg olyan roma családot látok aki tisztességesen neveli a gyermekét! És köztünk magyarok közt is van olyan aki szarik a gyerekére!! Így volt ezzel apám is amikor anyám meg hal és ki rakott az utcára!

2011. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
13%
előttem íróval egyet értek minden hol csak a romák ugyan olyan emberek vagyunk mint tik mivel érzitek ti töbnek magatokat mint mink ti bárhol kaptok munkát de mi ha bemegyünk valahova és a börszin miatt elitélnek eröl szol a magyar nép! nem csináltok mást csak meg alázátok a romákat!adja a jo isten hogy következö életetkben romák legyetek vagy csak egy szer éljétek eszt át
2011. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó! Itt senki nem nézte le a romákat! Egy kérdés volt, hogy náluk miért nem olyan jellemző a meddőség. Én egyet értek az előttem szólókkal, miszerint a kevesebb gondjuk van a romáknak, illetve a korábban szülnek, így könnyebb teherbe esni. Az, hogy valakit lenéznek, nem olyan gond, mint amikkel mi küzdünk. Ahogy én látom, egyszerűen hiányzik az igyekezet, ami a megfelelési kényszer okozta stressz alapja, ami nagyon komolyan tudja befolyásolni a teherbeesést! Én például olyan stresszben voltam a munkahelyemen, hogy el is vetéltem! Ez nem fenyegeti a roma nőket...
2011. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem vita szítása, vagy a roma nemzetiségűek bárminemű lenézése volt a kérdés célja, csak egyszerűen genetikailag/alkatilag/életvitelileg voltam kíváncsi, hogy a hozzáértőbbeknek mi a véleménye. Sajnálom, ha a kérdés valakit sértett.
2011. okt. 3. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!