Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vékony a nyálkahártyám?...

Nagyon vékony a nyálkahártyám? Amúgy minden rendben van. Van peteérésem, a hormonok jók - inzulin magas egyedül, de arra eddig is kezeltek, s most megemeltük az adagot.

Figyelt kérdés

Most kaptam tapaszt, ami majd talán segít, hogy valmivel vastagabb lesgyen a nyálkahártya ... Tudtok valami természetes gyógymódot, amivel kicsit rásegíthetnék?

Köszönöm a segítséget előre is!


2009. ápr. 28. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem a palástfű teát ajánlották amit a peteérés után kell elkezdeni és a menzeszig inni én már a 2. hónapja csinálom:)
2009. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátcserje nagyon jó erre. A Premens is barátcserjéből van, gyógyszertárban kapható. Napi maximum 3 szemet szedhetsz belőle. Sokaknak segített, remélem Neked is fog! :)
2009. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi az a vékony?
2009. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Aranyosok vagytok! Köszönöm szépen!

1. válaszoló: És segített? Mert én ebben a hónapban fogom elkezdeni majd inni, ha odaérek a ciklusomban.

3. válaszoló: 1 mm a ciklus közepén!!! :(:(:(

...

A Premensről már hallottam, de azt mondta a doki, hogy nem illik össze a másik bogyóval, amit szedek, így azt sajnos nem tudom kipróbálni! :(

2009. ápr. 28. 09:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Unokatesómnak 2mm-es volt, amikor megtapadt!!!!!!!!!!

Azért kérdeztem, hogy mennyi, mert emlékeztem, hogy Neki is volt ilyen problémája, csak nem tudott róla. De most felhívtam Neked, és azt mondta, hogy akkor derült ki, amikor az első uh-ra ment.

2009. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm-köszönöm! :):):):):) Most tudod mekkorát lendítettél rajtam! :):):):):) Küldök érte egy ölelős-puszit! :)
2009. ápr. 28. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok:)

nekem is vékonyabb volt igaz nem ennyire de most mikor voltam már nem volt ilyen nem tudom hogy a tea segített e de mást mást nem szedtem tehát gondolom:)

2009. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ez is jó hír! :):) Akkor a tea meg a tapasz együtt már csak segíteni fog nekem is! :)

Köszönöm!

2009. ápr. 28. 10:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm az ölelős puszit:))) Átjött.:)))
2009. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2009. ápr. 28. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!