Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, hogy ha...

Terhes lehetek, hogy ha menszesz előtt hányingerem, émelygés, fejfájás, fáradékony voltam?

Figyelt kérdés

4nappal előbb jött meg és csak 3napig volt meg!!Nagyon szeretnék kisbabát!a menszesz után csak fáradékony vagyok és mindig éhes,néha görcsöl a hasam de nagyon ritkán!Néha néha émelygek!Köszönöm előre is a válaszokat!

Ui: Csak Normális ember írjon,normális válaszokat!!


2011. júl. 26. 08:00
 1/8 anonim válasza:
ez mind normális előtte, akkor is ha rád nem nagyon jellemző, nem hiszem, hogy terhes lennél, ha megjött. de tesztet bármikor vehetsz
2011. júl. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem sose volt menszesz előtt ilyen hogy hányinger stb.. :/ szal nemtudom...
2011. júl. 26. 08:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a 3 nap nagyon kevés... Meddig szokott tartani? És mennyi volt most a vér mennyisége? Mert ugye létezik olyan, hogy vkinek megjött, miközben terhes volt.
2011. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5napig szokott tartani!a vér mennyisége nem volt sok!csodálkoztam is rajta!Menszesz alatt nem görcsöltem pedig általában az első 2napba szoktam!
2011. júl. 26. 08:47
 5/8 anonim válasza:
akkor vegyél egy tesztet, de szerintem ha egyszer-egyszer nem minden ugyanúgy történik, az még nem jelenti azt h terhes vagy
2011. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
lehetsz terhes. nekem a terhesség hatodik hónapjáig ugyan úgy megvolt. amire azt mondta az orvosom hogy teljesen természetes.:) vegyél egy tesztet, vagy menny dokihoz.:) és sok szerencsét.;) 22/L
2011. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és az normális hogy kicsit keményebb a hasam?
2011. júl. 26. 14:40
 8/8 anonim válasza:
nem, de lehet akármitől, meg az is lehet, hogy nagyon beleéled magad a dologba, és csak képzeled. menj orvoshoz vagy vegyél tesztet, senki nem fogja tudni egy számítógép mellől megmondani, hogy valójában mi okozza ezeket, hogy terhes vagy-e vagy sem.
2011. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!