Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség feltétlen tünete...

A terhesség feltétlen tünete lehet az, ha valaki sokat jár pisilni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogyha nem járok sokat wc-re, akkor már tuti nem lesz baba? Még csak várakozós időben vagyok, teszt leghamarabb hétvégén vagy jövő héten esedékes, azért kérdezem. És nem járok gyakrabban, mint előtte, és minden jelbe kapaszkodnék, hogy sikerüljön a baba.
2009. ápr. 28. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi sem feltétlen tünet nekem például semmi jele nem volt
2009. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit megnyugtattál :)
2009. ápr. 28. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem szabad csinálni h minden jelbe kapaszkodsz ez is azt bizonyítja h nagyon görcsösen akarod és így nem fog sikerülni ezt tapasztalatból írom én négy éve várok a csodára
2009. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

vezess hőgörbét hátha okosabb leszel vagyis úgy értem h jobban oda tudsz figyelni a peteérésedre

2009. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, okosabb???Hát, azt már elszúrták egy jó pár éve....gyártási hiba nálam :)) A hőgörbe lesz a köv . lépés, de még nem régen próbálkozunk, és egyenlőre a naptár-módszert nézegettem. Meg itt olvasgatok, hátha rátalálok hasonló esetekre, mint az enyém. Neked drukkolok, hogy mihamarabb sikerüljön....4 év az már nagyon sok idő :( Elhiszem, hogy el lehetsz keseredve. Én inkább nagyon szeretnék, de még nem vagyok a görcsölés stádiumában :)
2009. ápr. 28. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!