Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ehhez hasonló tapasztalat...

Volt ehhez hasonló tapasztalatod és mi lett avége?

Figyelt kérdés
szóval szept.25-30-ig volt meg 1,4,és 7-én voltam együtt a párommal.7-én volt barnázásom,általában pé-kor szokott lenni.Aztán 11-13-ig szintén barnáztam éppenhogy.Pedig ilyen nem szokott lenni.14,16-án megint együtt voltunk persze nem védekeztünk,viszont még mindig nem jött meg és semmi jelét nem érzem.Sokszor émelygek és puffadok.A derekam is néha rettenetesen hasogat de egyáltalán nem görcsölök.Hétfőn teszteltem egy negativat.Szerintetek mi lehet?!
2011. okt. 27. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ha hétfő óta nem teszteltél, akkor tesztelj újra és kiderül! :)
2011. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is majdnem úgyanebbe a helyzetbe vagyok,csak nekem még ebbe a hónapba 2x jött meg még nem csináltam tesztet várom hogy vége legyen ennek a maszatolós pecsételős vérzésem
2011. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!