Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs összhangban a petefészek...

Nincs összhangban a petefészek a méhhel, kinek van hasonló problémája?

Figyelt kérdés
A dokim szerdán csinált UH-t a 17. napon, 7,5 volt a nyálkahártyám( azt mondta a doki, hogy már kész van a befogadásra ), viszont tüszőrepedésem csak vasárnap lesz.Nincs összhangban a dolog, ezt mondta.Amúgy jövő hónapban lesz a 3. inszemem.
2011. okt. 8. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nekem még ennyire sincs összhangban, mint neked. Ciklus 12. napján már 11mm volt a nyálkahártya, 15.napon volt tüszőrepedés:-) Eddig voltam már párszor terhes, egy gyermekem is van, nem hiszem, hogy ez akadály lenne. Vagy mit neked mondott a dokid?
2011. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy a nyálkahártya már készen áll, de mire a tüsző megreped, addigra a nyálkahártya már nem lesz jó.Bár ezt nem igazán értettem.
2011. okt. 9. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:
De megtörtént a megrepedés?
2014. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet addigra elvékonyodik a ny.hártya megint
2014. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!