Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Vasárnap már tesztelhe...

Fontos! Vasárnap már tesztelhetek? Megnéznétek a görbém? Véleményeznétek?

Figyelt kérdés

Ha így marad a hőm akkor vasárnap tesztelhetek már szerintetek vagy inkább várjak keddig, a nemvárt napjáig? Meglepetésnek szánnám majd a tesztet, mivel vasárnap érkezik haza a férjem és szülinapja is lesz. :)

Itt a görbém: [link]


2009. ápr. 29. 07:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Szerintem már vasárnap tesztelhetsz ha a hőd nem esik le.

Drukkolok! Én jövöhét keddre nem várom.

2009. ápr. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
köszi, én is keddre nem várom csak szeretnénk már tudni az eredményt! :)
2009. ápr. 29. 08:13
 3/32 anonim ***** válasza:

Sajnálom,de valószinű,h a teszted negativ lesz.Az Ovu teszted első negativ napján van a pé aztmondják.

Ti akkor nem szeretkeztetek.Annyi esély van,hogyha a párod sejtjei kibírták addig.

2009. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
köszi a választ, sajnos már akkor külföldön volt
2009. ápr. 29. 08:30
 5/32 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, én erre nem vennék mérget. Nem feltétlenül az utolsó nega napon reped a tűsző, nem-nem.
2009. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Én is ezt remélem Kedves 88 %-os!

Viszont egyértelműen mindenhol azt olvasom h az első negativ nap van a pé.

Nekem is jó volna ha elöbb megtörtént volna,mondjuk az ovu a második pozi ovu teszt napján.

Te miből gondolod,h hamarabb is lehet?

2009. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
az első ovutesztem erősen pozitív a másik kettő már halványabb volt jóval és csak utánnuk lett egycsíkos a teszt, ezért írtam poz.nak. na mindegy majd kiderül,hogy mivolt, amúgymeg a neg tesztnél már fent volt a hőm. Köszi a válaszokat
2009. ápr. 29. 08:54
 8/32 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 88-as. Akkor az első nagyon erős pozin volt vagy az után gyengébben pozin. (nem feltételenül az első negán!) Sejtettem hogy a 3 teszt között voltak különbségek. Mert egyforma három erősségű teszt nagyon ritka, sokszor túlérzékeny ovu tesztek van ilyen, ha van (nekem 5napig volt pozi az acon típusú, egy másikkal meg ugyanakkor 2 napig). Meg 3 napig nincs ovuláció elviekben, vagy ha van is nagyon ritka.

A hőd azt mutatja hogy a 36,8-as hőnél megtörtént a tűszőrepedés (megnövekedett hőmérséklet azt mutatja ha megtörtént), az első pozi ovutesztnél volt a peteérésed.

És ha jól látom ott a 18-as.

Szerintem pont jó időben voltatok együtt.

2009. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
A halványabbat amúgy negának kell már jelölni. Főleg ha jóval.
2009. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az acon nekem is sokáig mutatott pizitívat, utánna le is váltottam egy másikfajta ovutesztre. Remélem megmarad a magas hőm és baba lesz a vége :))
2009. ápr. 29. 09:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!