Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negy napja kesik e mesim es...

Negy napja kesik e mesim es ma ket tesztet is ki probaltam. A pregimax nega, a lily nagyon halvanyan pozitiv. Talan korai volt a tesztek? Vagy most melyiknek hidjek?

Figyelt kérdés
Tegnap delutan is csinaltam lilyvel tesztet,es az is halvany pozitiv lett.Nagyon halvany!
2009. ápr. 29. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík, de szerintem csinálj még egyet pénteken, addigra több hcg lesz a szervezetedben!!! GRATULÁOK!
2009. ápr. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon köszönöm!!! Probalkozok meg penteken tesztel talan erösebb lessz a csik rajta!Remenykedjek azt mondod? Annyira de annyira felek a csalodasoktol mar!Negy es fel eve probalkozunk!! Mar mindent ki probaltunk,a lombikot kiveve.Most nagyon remenykedünk az egesz csaladom,szorit nekünk.
2009. ápr. 29. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem is babás vagy!!!Gratula!!!3 az 1 ellen!!!Tuti ha 2 +
2009. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lily tesztek nem túl megbízhatóak vegyél egy másik fajtát és próbáld meg azzal is!!!
2009. ápr. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Pentekre tervezem hogy tesztelek ujbol,de most veszek coraxot es clerabult.Azok jok lesznek? Nagyon köszi lanyok a gratulaciokat!!! Annyira nem merem elhinni,hogy meg tesztelni fogok!!A lilyröl tenyleg sokat hallani,jot is rosszat is.Ezert nem tudom a nök melyik csoportjaba tartozom.(akiknek be valt a lilyv. akiknek nem)
2009. ápr. 29. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!