Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet? Vélemény?

Megnéznétek a görbémet? Vélemény?

Figyelt kérdés
ilyen fura sem volt még, igaz 3 hónapja mérem mégcsak, annyira nem tudom mit kéne látni :(
2011. okt. 7. 10:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Onan tudod meg hogy az utolsó le esés után szépen felment a hőd aztán fent is maradt,olyankor amikor baba van akkor nem esik vissza ,de ha nincs baba akkor menszi előtt vagy aznap le esik pár tizedet de ha a googléba be írod hogy Hőmérőzés sokat tudhatsz meg vagy www.babát tervezők otthona.hu itt mindent megtalálsz a kérdésedre :)))
2011. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Elég gyanús hogy baba vana dologban.Mikor tesztelsz?
2011. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát sztem holnap, bár nem tudom érdemes e, szombati meg hétfői még negatív volt. mikor kéne tesztelnem?
2011. okt. 7. 13:14
 14/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező teszteltél???nagyon várom a pozi választ :)))))))))))9
2011. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
sziasztok. köszönöm az érdeklődést, sajnos elhalasztottam a reggeli első pisit, úgyhogy holnap reggel tesztelek. Semmi változás, még nem jött meg, melleim nagyon fájnak,és csak napi 1-2 alkalommal érzem azt a "mindjárt megjön" dolgot, de egyenlőre semmi:) Holnap azonnal írni fogok reggel:)
2011. okt. 8. 09:39
 16/20 anonim ***** válasza:
teszteltél ?várom a fejleményeket :)))
2011. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, teszteltél??:)
2011. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
sziasztok. hőm még mindig fent, tesztelnem pedig nem kellett, mert megjött rendesen... :( én ezt nem értem:( de köszönöm, hogy írtatok és mindenkinek drukkolok aki babát tervez!
2011. okt. 9. 20:22
 19/20 anonim ***** válasza:
Első oldali vagyok,sajnálom :( akkor lehet mától fog le esni a hőd van ilyen hallotam már ilyet.Nekem meg az a fura hogy szeptember 4-én volt meg utoljára és még nem jött meg pedig nekem még peteérésem se volt a hónaban a diagramm alapján ..
2011. okt. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
neked még lehet szerencséd, drukkolok:) itt meg majd talán jövő hónapban :)
2011. okt. 10. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!