Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez a görbe nem normális?

Ugye ez a görbe nem normális?

Figyelt kérdés

[link]


Fura nekem, hogy le-föl megy a hőmérsékletem és peteéréskor sem volt kimagasló az emelkedés.

Ez az első hőmérős hónapom, így nincs összehasonlítási alapom.


2011. okt. 7. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy időben méred,akkor semmi értelme!
2011. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 időben mérem, mindig közvetlenül ébredés után.

Talán 2-3 nap volt, mikor később mértem kicsit, de ez nem hinném, hogy mérvadó, hiszen a többi kb. 30 nap azonos idejű mérés.

2011. okt. 7. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
A 4:30 meg 8:00 között igencsak nagy idődifi van, persze hogy cikkcakkos a görbéd....
2011. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha nem látod a színeket, segítek:

1 db 8 órási mérés van, pont azért piros, mert bejelöltem, hogy ne vegye figyelembe...

Az összes többi 5 óra körül mért adat.

2011. okt. 7. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a babás görbém volt ilyen, peteérés után összevissza ugrált, mégis összejött a baba.

Jó dolog ez a hőgörbe, de azért nem kell szerintem túl komolyan venni, ezer dolog befolyásolhatja a testhőmérsékletet.

2011. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, ha nem érted,... figyi, nem méred egy időben ezért ugrál, az állandó fél órás csúszkálás is számít. Vagy merül az elem a hőmérődben ha digitálissal mérsz.
2011. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Tényleg ne halljak már meg hülyén, kérlek magyarázd el! Egy helyen látok piros jelölést, de a többi megadott idő között van,ami 5 órai, van,ami 6:35-ös, van,ami 4 órás.

Lehet,hogy én vagyok hülye, de nekem ez nem egy időbeni mérés!

2011. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!