Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat hetes babás vagyok....

Hat hetes babás vagyok. Iszonyatos émelygésem van reggel, amikor kelek és délután is! Meddig fog ez tartani, mert nagyon nehezen viselem. Vannak ötleteitek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ez egyénfüggő.

Van, akinek hamar elmúlik, van, akinek nem.

Próbáld kerülni azokat az ételekt-italokat, amikre kissé rosszul reagálhatsz (kávé, cola, stb.)

2009. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

B6 vitamin, jéghideg limonádé, fagyi, víz, víz, víz, - ezek segítettek nekem. :)

Gratula! :)

2009. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves!

Nagyon sajnallak!Tudom mit erzel!

Nekem 14 hetesen mult el.

Hanyni nem hanytam,de neha jobb lett volna,fogytam is,semmit sem kivantam,nem birtam enni.

Undorodtam a szagoktol,a fozes kinszenvedes volt.

Sajnos nem nagyon tudunk ez ellen mit tenni.

Nekem a hideg cola az neha segitett.

Nagyon fontos h sokat igyal,nehogy kiszaradjatok.Enni is probalgass,azokat az eteleket egyed amit kivansz a tobbit most ne nagyon eroltesd.

Igy tul lehet elni.Kitartas!

Ja,tenyleg ne kotekedesnek vedd,de ezt a kerdest inkabb a terhesseg topikba kellene feltenned,ott sokan vannak most ugy mint te meg olyanok is akik mar tul vannak rajta es tudnanak otleteket adni.

En is veletlenul jottem ide,igy lattam meg a kerdesedet.

Meg egyszer kitartast neked!Mi is kibirtuk,neked is menni fog:).

Ja es meg valami.

Amikor ennyi idos terhes voltam mint te es ezzel kuzkodtam,Anyukam(aki mind az 5 terhesseget vegig hanyta) mondta nekem;

Rosszullet,hanyinger,hanyas elo babat jelent.

Persze vannak kivetelek,akik tunetmentesek (es szerencsesek)de engem akkor ez nagyon biztatott.

Gondolj te is a pocakodba levo kincsedre.:)

Szep babavarast!31 hetes pocakos

2009. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 13. hét végéig tartott, a 9. hétig egyre erősebb volt, én is már azt hittem, hogy belepusztulok! Ami kicsit enyhített, hogy mindig volt valami a gyomromban, max. 1,5 órát bírtam ki evés nélkül. Akkor sokkal elviselhetőbb volt a hányinger. Ha nem ettem akkor csak egyfolytában öklendeztem. Még éjjel is felébredtem hányni. A cola nekem is segített egy picit, persze ha nagyon muszáj volt tartanom magam. Kitartás!
2009. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még a gyomrom is fájt az elején, utána meg elkezdtem hányni. Én is inkább fogytam mint híztam, mivel szinte minden nap hánytam naponta többször is. Most 21 hetes vagyok kb a 14. hét fele múlt el teljesen, de néha még most is reggel úgy kelek fel, hogy hányingerem van, szédülök. Nekem amúgy nagyon sok volt a savam és emiatt nagyon válogatós voltam káposztát,hagymát,paprikát vagy tejfölös dolgokat nem tudtam enni. Gyümölcsöket, joghurtokat viszont igen meg krumplit, csirkehúst (enyhén fűszerezve), tojást stb. Sok szerencsét a továbbiakban és boldog babavárást!
2009. ápr. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sok erőt ad. Próbálkozom mindennel, csak az a baj, hogy sokszor nem kívánok semmit, még is úgy érzem, hogy dagadok. Egyszerüen undorodom mindentől, úgy kell megerőszakolnom magamat, hogy egyek vagy igyak egy kicsit. Néha jó lenne hányni, de azt meg nem tudok csak öklendezek. De kibírom, mert már nagyon szeretnénk ezt a babát és csak ez lebeg elöttem. :)
2009. ápr. 30. 09:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A tegnapi valaszombol kihagytam h a piritos,a keksz es allitolag a gyomber is jo.

Udv:31 hetes pocakos

2009. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!