Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tényezők gátolják a...

Milyen tényezők gátolják a teherbeesést nőknél? Olyanokat olvastam, h férfiaknál a csapvíz ivása a fogamzásgátlók miatt, ill. a forróvizes ülőfürdő, túl meleg öltözködés a heréi tájékán. Nőknél is vannak ilyen dolgok? (pl táplálkozás, v egyéb dolgok)

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:50
 1/7 anonim válasza:
29%
annyiban biztos vagyok, mivel foglalkoztam ,,vizekkel,, hogy telis tele van fogamzásgátló és egyéb egyéb gyógyszermaradvánnyal,a klórról nem beszélve,elavultak a magyar csapviz-csőrendszerek,viztisztitókkal is foglalkozom, ugyhogy tanácsolom vegyél egyet,kérdésed van inkább nekem irj, mert a net nem mindig megbizható,nem mindig válaszol a felmerülő kérdésekben... és nőknél is rengeteg rákos betegséget,ugyanugy meddőséget okozhat a VIZ amit elvileg napi szinten fogyasztunk! tehát a legveszélyesebb dolog, csak amikor baja van az embernek soha senki nem mondja meg mitől lett rákos... ugyhogy vigyázz,mert el tudod kerülni a legtöbb szennyező anyagot, de a vizet ha elkerülöd...... (ásványviz meg még rosszabb) irj! puszika
2011. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyen enni-innivalókról nem tudom melyik gátolja, viszont az biztos, hogy a pszichés állapotod nagyon befolyásolja a teherbeesést. Az idegesség, stressz, görcsös akarás nagyon visszavetheti. Sok ismerősöm van, aki régóta próbálkozott már, aztán elmentek nyaralni, a környezetváltozás kizökkentette őket, nem is igazán gondoltak rá, és végül így sikerült "váratlanul" teherbe esniük. Ez tényleg így van, én is akkor estem teherbe amikor elutaztunk és nem a mindennapi stresszes életemet éltem.
2011. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ez is igaz! ha folyton ezen görcsölsz, tuti nem fog sikerülni, vagy ne adj isten valami probléma adódna miután már teherbe estél. (le is kopogtam) ne agyalj,érezd jól magad,mert igy könnyebben teherbe eshetsz, és könnyebben nevelkedhet a pocidban is :) Mottó: csak élj ! :)
2011. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen tényező például a dohányzás, az ha bármilyen fertőzés van a hüvelyben, stb.


Nézd meg ezt az interjút Czeizel Endrével:


[link]

2011. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A túlzott kávéfogyasztás, vitaminok hiánya a szervezetben pl D,E vitamin,Cink ..

Rossz vérkeringés/hideg láb,kéz/ na persze ez sem mkinél gátolja a megtermékenyülést,de van akinél igen.

2011. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Nálam a nem görcsölés nem jött be ,pedig az 5 év folyamán volt nálam olyan is mikor nem akartam abban az időszakban a babát,de ha jött volna akkor repültünk volna persze a boldogságtól. Volt hogy nyaraltunk ,csak magunkkal foglalkoztunk és mégsem sikerült :( De nem adjuk fel,most görcsölök igazán a dolgon ugyanis lombikozunk és itt már képtelenség nem odafigyelni. Amúgy nincs gond igazából egyikünknél sem.
2011. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En most granatalmat eszek :))) elvileg ez nagyon jo a bebi fogantatasara :)))A granatalma a szerelem, a termekenyseg es a bőseg ősi jelkepe
2011. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!