Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyire meleg...

Szerintetek mennyire meleg vízben lehet fürödni terhesen?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok az, vagyis remélem hogy az vagyok, de jövőhétre nem várom, viszont én jó meleg, majdcsak forró vízben szeretek fürödni.


Mennyire árt?


2010. dec. 18. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Alhasi vérbőséget okozhat, kicsit vegyél vissza a melegből ugy jó lesz. De nyugodtan megvárhatod ezzel a pozitív tesztet addig fürdjél ugy ahogy eddig.
2010. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 50 fokosban szerettem fürdeni.Egészen a pozitív tesztig abban is fürödtem.Utánna csak zuhany.Egészen pontosan 37 fokig megengedett,de ha hajlamos vagy a fertőzésekre akkor inkább zuhanyozz.Van aki nem is ajánlja a fürdést.
2010. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Utolsó és nem volt rossz a forró víz után a "langyos" vízbe fürödni?
2010. dec. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!