Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaha leszek én is anya?

Valaha leszek én is anya?

Figyelt kérdés

Akárhányszor arra gondolok, hogy terhes leszek akkor elképzelem milyen lesz pocakosnak lenni, meg ha a baba rugdos a hasamban vagy amikor eljön a szülés ideje, utána pedig minden nap már velünk lesz és róla szólnak majd a napjaim. Ha ezekbe belegondolok valahogy nem tudom elképzelni, félek hogy emiatt nem esem teherbe. Pedig nagyon vágyom már egy babára. Szeretnék nagy családot 3 vagy 4 gyereket, de 30 évesen úgy érzem ez már lehetetlen.

Szeretném magamban tudatosítani, hogy igenis én is jó anya leszek, boldog pillanatokat fogok átélni terhesség alatt, de miért ilyen nehéz?! :(


2011. okt. 9. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem is könnyű elképzelni előre én sem tudom,de nem is kell ,mert minden megy majd a maga útján. Csak jönne már a baba.

Nézd én nem akarlak elkeseríteni,nem azért írom,te nem is írtál konkrétumokat ,de pl én 31 múltam és 2.lombikom most derült ki hogy nem sikerült. Muszáj erősnek lenni és tovább lépni hisz jön a köv. lehetőség és csak remélni tudom ,hogy sikerülni fog! Neked is szívből kívánom hogy sikerüljön mert szörnyű érzés már megint azzal szembesülni ,hogy megint nem sikerült.

2011. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elképzelni kell, átélni! :)

Egyébként pedig ne félelemmel kezdj neki, mert maga a terhesség -az összes parával, rosszulléttel együtt is- egy nagyon különleges dolog, anya-baba szimbiózisa; a gyereknevelés meg ugyan nem rózsaszín lányregény ( a gyakorlatban szembesülünk ezzel), de annyi szép pillanat van benne, hogy feledtet minden felsírást, hisztit, dacot stb. :)

2011. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg át nem éled, addig elképzelni nem tudod. Hidd el, hogy jó anya leszel! 30 évesen pedig még nagyon sok időd van családot alapítani! Hidd el, fantasztikus, amikor rúgdos a baba, vagy amikor először meglátod. Utána amikor minden este hogy alszik, na az aztán az igazán jó érzés, és ahogy nő, egyre több örömöd leled benne. Minden nap róla szól, de nem is akarod majd, hogy másról szóljon! Amikor pedig terhes leszel először furcsa lesz, utána ahogy telnek a hetek egyre jobban várod, amikor már vásárolsz is neki, akkor türelmetlen leszel, az utolsó hónapban pedig már minden nap abban reménykedsz, hátha ma lesz a nagy nap! Ne izgulj, ezt tényleg nem lehet elképzelni! Remélem minél előbb összejön nektek a baba, és amikor már elkezded érezni ezt a fantasztikus érzést, el sem tudod majd képzelni, hogy hogyan is kételkedhettél magadban. :) Sok sikert!
2011. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nagyon kedvesek vagytok. és igazatok van, addig tényleg nem lehet átérezni amíg át nem éled! :)

olyan jó volt olvasni titeket, köszönöm nektek !

2011. okt. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!