Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön már meg, ha...

Miért nem jön már meg, ha nincs baba?

Figyelt kérdés

[link]


A görbém sem olyan szép, mint másoké akikét láttam itt, pedig azonos időben mérem.


Csak a mellem fáj, meg a méhemnél van a "mindjárt megjön" érzés, ritkán a petefészkem szurkál, de semmi jele vérzésnek, pedig előtte pecsételni szoktam 2-3 napot, most az sincs.


Ebben a hónapban kezdtem szedni méhpempőt, talán az kavart össze?


2011. okt. 10. 10:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Pont ma megyek nőgyógyászhoz, bár csak leletért.

Szerintetek ha megemlítem neki, érezne valamit, ha megvizsgálna?

Vagy várjak még pár napot?

2011. okt. 10. 10:04
 2/6 anonim ***** válasza:
volt egy késői péd, még nem mutathatja ki a teszt. ha holnap is lent marad a hőd akkor nem biztos hogy sikerült. majd írd meg.
2011. okt. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy a doki már látna,érezne valamit!Bár egy próbát megér!

szerintem a pempő nem zavarna be!

2011. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tudud, mindenképpen nézesd meg magad UH-n, mert abból sok mnden kiderül. A terhességre utaló jeleket már látja: pl. vastagabb nyálkahártya, megnagyobbodott uterus, ha sajnos nem vagy terhes, akkor viszont látja, hoyg van-e tüszőérés folyamatban, netán ovuláció előtt állsz-e.
2011. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 hete néztek, akkor volt 6mm a nyálkahártyám :((

Emiatt is szedem a pempőt.

2011. okt. 10. 11:02
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltam nőgyógyásznál, azt mondta, 1 hét késés után jöjjek vissza, mert akkor lehet, hogy baba van a dologban.


Erre ahogy hazajöttem megjött, ráadásul úgy görcsölök, mint utoljára tinikoromban.

De remélem ez azt jelenti, hogy a méhpempő vastagította a nyálkahártyám, több lesz a vérzés és remélhetőleg a következő hónapnak már teljesen egészségesen, felkészülve indulhatok neki.

2011. okt. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!