Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közeleg az ovulációm?

Közeleg az ovulációm?

Figyelt kérdés

[link]


mit gondoltok, hamarosan itt az idő?

2 napig szokott + lenni az ovulációs tesztem. ha a ma délutáni is + lesz, akkor a holnapi már -. mikor érdemes összebújni a férjemmel?


2011. okt. 11. 06:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom h rendesen kellene mérni a hőt ahhoz hogy erre válaszolni lehessen.. Mindennap, a mensi első napjától mert ezt így felesleges mérni..
2011. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mivel már több ciklust is mértem, tudom, hogy a ciklus első felében mindig 36,2 v. 36,3. Nincs mit mérnem rajta. tudom, hogy annyi. menzesz előtt mindig 36,7 v 36,8-ról leesik 36,4-re, akkor tudom, hogy aznap megjön.

az ovu napját azonban nem sikerül sose eltalálnom.

2011. okt. 11. 16:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél ovutesztet én is ebben a hónapba próbáltam ki, majd jövőhéten kiderül segített-e :)

Én vateráról rendeltem 65ft/db mert a drogériákban nagyon drágák.. 2000-3600 között van az ára 5 db-nak..

2011. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én is vaterás teszttel figyelem az ovumat. a 2. pozitív napon voltunk együtt, tegnap.

ma már negatív lett a teszt.

2011. okt. 12. 17:15
 5/5 A kérdező kommentje:
2011. okt. 13. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!