Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tőzegáfonya kapszulát szedjek?...

Tőzegáfonya kapszulát szedjek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal babát tervezünk és nagyon hamar felfázom és mivel hogy jön a tél félek hogy sűrűn fel fogok fázni hiába teszek ellene :(

És arra gondoltam hogy el kezdek szedni tőzegáfonya kapszulát, mert halottam meg olvastam több helye is hogy az jó az ilyen fajta betegségre.És az lenne a kérdésem hogy ezt szedhetem e terhesség alatt?

És kinek milyen tapasztalata volt erre a kapszulára jó hatással volt rátok?


2011. okt. 11. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak olyan teakeverékek teherbe eséshez amiben szerepel a tőzegáfonya is, pont ezért hogy védjen a felfázástól. de jó erre a körömvirág is. javasolnám inkább ezt.


Egy bögrébe tegyünk egy púpos, vagy két csapott evőkanálnyi körömvirágot. Forrázzuk le, majd 15 percig hagyjuk állni. A bögrét fedjük le, hogy az értékes illóolajok a gőzzel ne távozzanak. ( pl.: egy tányérral ) 15 perc elteltével szűrjük le ( Lehetőleg műanyag szűrővel, kerüljük a fém eszközök használatát! ) és igény szerint édesíthetjük mézzel, vagy cukorral. Én változatlanul az akác, vagy a hárs mézet ajánlom.

2011. okt. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

és még ezt elfelejtettem:


A körömvirágról tudományosan bebizonyították, hogy kiválóan alkalmazható epehólyag-gyulladás ellen, jó görcsoldó és fertőtlenítőszer. Belsőleg gyomor- és hólyaghurut kezelésére, illetve gyomor és nyombélfekély kezelésére használják.

2011. okt. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!