Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bármilyen fajta tőzegáfonya...

Bármilyen fajta tőzegáfonya kapszulát lehet szedni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom ajánlotta, de a patikában nem kaptam csak a DM-ben. Nincs ráírva h terhesség alatt nem használható, az eladó nem tudott segíteni. CELSUS Dr Tamási márkájú. Esetleg valaki tud segíteni h bátran szedhetem e. Dokimhoz csak kedden megyek. Köszi 27 hetes km
2010. dec. 26. 07:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segíteni???
2010. dec. 26. 19:49
 2/6 anonim ***** válasza:

szia


nekem a terhességem elején azt mondta a gyógyszerész és a doki, hogy kapszulát ne szedjek, de kaptam tőzegáfonya szirupot az nagyon jó volt, elég drága 2600ft körül volt, de nekem még a hányingerem is elmúlt tőle.

2010. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, és tele van vitaminnal.

28 hetes

2010. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ne haragudj, hogy off-olok...

de szeretném megkérdezni, hogy mit mondott s dokid erről a Celsus Dr. Tamási Tőzegáfonya bogyóról... nekem is ilyet hozott ma a férjem a dm-ből és nem tudom, hogy merjem-e szedni!!! Dokihoz csak jövő héten kedden megyek...

Megköszönném, ha megírnád, hogy mit mondott a dokid és ha megírnád a tapasztalataid :-)))


Segítséged előre is köszönöm!!!


Szép babavárást Neked és könnyű szülést!!! :-)

15 hónapos leányzó és 11 hetes pocakbébi anyukája

2011. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


A nőgyógyászom azt mondta hogy nyugodtan szedhetem ezt a fajtát. Még jó is, hogy c és e vitamint is tartalmaz. Mondjuk Nekem napi 1 tablettát kell csak szednem bő folyadékkal. Tehát pisilni eddig is pisiltem rendesen most meg még inkább. :) Nekem azért ajánlotta mert tenyésztésen a hüvelyváladékban e colit találtak és megelőzés miatt kell az antibiotikumos kezelés mellett. Azóta kontrol kenetvételen voltam és negatív. Hétfőn megyek védőnőhöz és bízom benne hogy a vizelet is negatív lesz. Jó egészséget kívánok Nektek! :))

2011. jan. 13. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó vagyok!

Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál :-)))

Örülök neki, hogy helyrejöttél :-)

Nekem a vizeletemben volt több a baktérium a megengedettnél (igaz csak 200 db-bal), meg vvt a max. 2 helyett 4. Tőlem is vettek kenetet, de még nem tudom az eredményt (holnap kell felhívnom a dokit)... de a tőzegáfonyát nekem is ajánlotta addig is, amíg meglesz az eredményem... további teendő majd akkor derül ki.

Egyéb tünetem nincs... csak kicsit bővebb folyás, de nem büdi és nem is viszketek.

Remélem nekem sincs semmi komoly bajom!

Drukkolok, hogy a védőnőnél is jó híreket kapj vizelet ügyben!!!


Jó egészséget Nektek is :-)))

2011. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!