Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az éppen érőfélben levö...

Az éppen érőfélben levö petesejtnek árt az antibiotikum, vagy gyógyszerek?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy romlik e a minősége?clostit szedek,de közben eléggé megfáztam és gyógyszert szedek.
2011. okt. 11. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nagy bajt nem okoz...De ahogy magamat ismerem, inkább kihagynám ezt a hónapot, meggyógyulnék, szednék vitaminokat meg minden, hogy aztán egészségesen folytassuk. Bár mondjuk a Clostit szeded...kérdezd meg a nődokidat! Sok sikert! Jobbulást!
2011. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát nem tudom. A petesejtnek szerintem bajt nem okoz, de ha esetleg történik megtermékenyítés nem biztos, hogy az új életnek nem fog. Kérdezd meg szerintem a dokidat, vagy legalább olvasd el a betegtájékoztatót, hogy mit ír terhesség esetén, mindig ki szoktak rá térni. Milyen gyógyszereket szedsz, és mennyire vagy beteg? Én mondjuk antibiotikumot sosem szedek egy megfázásért, csak ha tényleg nagyon beteg vagyok. Inkább természetes módokon próbálok meggyógyulni.
2011. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is antibiotikumokat szedtem 2 hete,mikor elkezdtem a clostyt. Nem volt peteérésem,de egy tüszőcske még is érik.

2 hét múlva kiderül,vajon kezdhetjük-e újra.

Ne aggódj.

Én megkérdeztem a háziorvosomat,nekem a Clostynál azt mondta,nem befolyásolják az antibiotikumok. Kérdezd meg te is a nődokidat.

2011. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lombiknál nekünk adnak antibiotikumot amikor elkezdjük a stimuláló szurit,hogy a beültetésig tuti ne legyen semmi gyulladás vagy ilyesmi.Ebből kiindulva nem lesz baj.
2011. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy ráment a gyulladás a csontokra és nagyon fáj(t).már nem szedem mert rengeteg rosszat ir ,már a tervezésnél sem ajánlatos.én meg éppen stimulácio alatt vagyok inszem miatt.köszi a válaszokat!
2011. okt. 14. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
És konzultáltál orvossal, hogy abbahagyod? Mert ilyen súlyos megfázás esetében, hogy ráment a gyulladás a csontodra, bizony be kéne venni. Mert ha nem kezeled ki magad, akkor abból később csak baj lehet, a megfogant gyermeknek sem jó, ha gyulladás van a szervezetedben, és azt meg csak antibiotikummal lehet kezelni. Kérdezd meg a nőgyógyászod, hogy mit javasol, tényleg árt-e a gyógyszer a teherbeesés szempontjából, az a biztos. Az egészséged ne kockáztasd.
2011. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!