Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajban vagyok, nem irtam fel...

Bajban vagyok, nem irtam fel mikor volt meg, és most nem tudom mikor kellene megjönnie! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt tudom 25 naposak a ciklusaim,és ha jól emlékszem augusztus 17 én már elmult a menzim,szóval ha minden igaz akkor 12 e felé jöhetett meg,mert 1 hétig szokaott tartani vagy 4-5 napig-

Akkor most mikorra várjam???Volt augusztusban sexuális kapcsolatom.

Segitsetek


2011. okt. 13. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt sajnos neked kell kiszámolgatni, mi nem tudunk segiteni benne..

a kiirásból itélve még nagyon fiatal lehetsz...

az egy dolog h volt szexuális kapcsolatod...de annyi eszed lehetne h védekezz, akkor nem kéne izgulnod ilyesmik miatt...ne haragudj, erre nem tudok mást mondani.

amugy meg már október közepe van lassan, már meg kellett volna jönnie. vegyél egy terhességi tesztet egy drogériában, már kimutatná ha terhes vagy...

2011. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

bocsi elirtam.

szeptemberben megvolt,csak nem tudom mikor,és szeptember 23 án voltam együtt a pasimmal,megszakitással.és nem vagyok fiatal,csak nem tudom mikor kellene megjönnie,.Köszönöm a választ.

2011. okt. 13. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól mi még nem tudhatjuk.
2011. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!