Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruált valaki aki mégis...

Menstruált valaki aki mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én! A 10.hétig. Általában nem jelent jót, bár kiváló gyógyszerek vannak a vérzés leállítására.
2011. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pozitív volt a tesztem és most mégis megjött,bár erősebb vérzéssel,mint szokott. nem tudom most mit tegyek?
2011. okt. 13. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Orvos! Mindenképp!

Két eset lehet. Vagy korai vetélés vagy menses mellett baba!

De minél előbb lásson orvos. Még ma!

2011. okt. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

eléggé jön már a vér:( szerintem elment....:(

majd legközelebb.

2011. okt. 13. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem. VAn egy pozitív teszted, ami tudod, hogy beágyazódott petesejtet jelent, babát. Majd mikor erősen vérezni kezdesz, itt írsz ki kérdést ahelyett, hogy orvoshoz mennél. Majd mikor valaki helyetted gondolkodik és közli, menj orvoshoz, akkor annyi a válaszod, hogy már úgy is mindegy. Tudod mit? Igen, úgy fest, neked az. Mindegy.
2011. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor is mindenképp orvoshoz kell menni, hátha... drukkolok, de kérlek menj dokihoz
2011. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:54 Teljes mértékben igazad van!
2011. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, komolyan nem értem sokszor az embereket.

Lehet meg lehetne menteni a babát, de lehet semmi gond sincs, de ezt csak az orvos tudja megállapítani!

2011. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én voltam ezzel orvosnál, nekem is eléggé megindult a vérzésem pozitív tesztem volt aznap. és elmentem orvoshoz, az orvos meg azt mondta, hogy várjak 1 hetet és teszteljek megint, ha pozitív akkor menjek vissza, ha negatív akkor korai volt és elment a vérzéssel együtt.
2011. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Beszéltem az orvosommal, ugyan azt mondta,mint az utolsó válaszoló. Dokim szerint nem túl sok esély van a terhesség megtartására. természetesen nem mindegy, de az első megérzésemre mindig hallgatok és sosem csapott még be!

nem fogom kivárni az újabb teszteléssel az egy hetet. vérzés erősségétől teszem függővé, mikor tesztelek. ha nagyon hamar elmúlik akkor biztos nem várok 1 hétig! ha nem, akkor biztosan elment. de akkor is tesztelek!

köszönöm a válaszokat!

2011. okt. 13. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!