Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam már olyanról, aki...

Hallottam már olyanról, aki terhes lett úgy is, hogy nem menstruált csak pár havonta. Tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ezáltal nincs peteérés, de én már olvastam ilyen választ, hogy valaki úgy esett teherbe,hogy pár havonta menstruált és pont abban az időszakban fogant meg,amikor nem is volt meg neki mondjuk már 2 hónapja... Tényleg van ilyen? Létezik?
2009. dec. 22. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
A szomszédom túlsúlyos, cukros és össze-vissza jött meg neki, és csak nagyon ritkán. Kb. a 20. hétig nem is tudta hogy terhes. Bővebbet nem kérdeztem róla, hogy van-e peteérése, meg ilyenek.
2009. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én PCO-s vagyok és az első baba úgy jött össze,hogy csak 2-3 havonta jött meg. Valahogy mégis volt egy kósza peteérésem és abból lett a pici.
2009. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Komolyan??:)

Azért kérdezem,mert miota nem szedem a gyógyszer, azóta nem jön meg,úgy 2-3 hónapja álltam le és ma voltam dokinál,aki vérvételre küldött, jan 4.-én megyek, hormont néznek, de annak az eredménye is 2 hét és mire még kapok időpontot az 1 hét és úgy izgulok.. Vagyis, szerettem volna tudni,hogy addíg így is van-e esélyem. Szóval tényleg van olyan,hogy "kósza peteérés". Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 22. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizony van ilyen! :D Nekem a gyógyszer abbahagyása után 2 és fél évre sikerült a babám. Ezalatt a két és fél év alatt csak 2-3 havonta jött meg. Viszont 3 hónapnál több soha nem volt. :D Amikor 3 és fél hónapja kimaradt, akkor teszteltem egyet és pozitív lett a tesztem. :D Már 13 hetes kismama vagyok! :)
2009. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is össze-vissza menstruáltam a tabletta abbahagyása után, mégis elsőre összejött a baba... Igaz, 2 hétig folyamatosan szeretkeztünk, mivel szakadt az eső nyaralás alatt......... Persze véletlen volt, meg szerencse :)
2009. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De több havonta jött meg?
2009. dec. 22. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 2-3 havonta volt mensije, és mindössze fél év próbálkozás után spontán teherbe esett. Már két hónapos terhes volt, mire észrevették :) Nem biztos, hogy ilyenkor nincs peteérés, csak ritkább.
2009. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én anyukám ilyen volt mikor minket szült. Én is , és a húgom is így született. Évekig csak egyszer kétszer jött meg neki. 1év 10 hónap van köztünk időben és közte nem menstruált csak jött a húgi. Annó midig eü.-i kaparást akartak neki csinálni mert rendszertelenül mensizett de nem ment bele. Mikor már kamaszok lettünk beállt neki rendszeresre. Már 30 éves múltam, szegénykém most kezdet klimaxolni...
2009. dec. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Természetesen, van ilyen, mert a picihez elég egyetlen kósza petesejt is, akár 2-3 havonta. Azonban vigyázz ezzel, én először mindenképp a kivizsgálást javasolnám. Nekem is csak több hónap után jött egyszer-egyszer mensi, miután abbahagytam a tablettát- és ekkor kiderült a pco-m,inzulinrezisztenciám... ami magában nem gond, a pici szempontjából sem, de 2 picit is elveszítettem a 7. héten, mert mint utólag kiderült, mindemellett magas volt a tesztoszteronszintem (a mensi el-elmaradásához is volt köze), és nem maradtak meg. Először vizsgáltasd meg magad rendesen, mi az oka a késésnek, és csak utána vágjatok bele (a tapasztalataim alapján én ezt javasolnám). Nagyon sok szerencsét és aranyos kisbabát kívánok nektek!
2009. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20:57 vagyok. Igen, több havonta (2-3) havonta jött meg. Azt hittem, csak rendezi magát a ciklusom. Szülés után most már tudom, hogy nincs peteérésem valami miatt.
2009. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!