Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inmszeminációra megyünk akkor...

Inmszeminációra megyünk akkor már spontán nem is lehet majd babám? Mennyire sikeres az inszemináció? Az első sikerülhet?

Figyelt kérdés

Az inszem azért kell mert csak az egyik oldali petevezetőm átjárható minden más tökéletes.

A petefészkeim gyönyörűek , a méhem szintén a párom spermái 100% ig tökéletes a hormonjaim 100% ban rendben.


2009. máj. 7. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem lehet természetes úton még babád!Nekem a második inszem sikerült,és most 11 hós a fiam.A dokim azt ajánlotta,hogy védekezzünk amíg nem akarunk még egy gyerkőcöt,pedig elötte 2 évig próbálkoztunk!

Ahogy itt leírtad,szerintem sikerülűhet a spontán terhesség.Sok sikert!

2009. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen eredményekkel naná, hogy lehet majd spontán is babád:)És az inszem. is sikerülhet elsőre, bizonyíték rá a 6 hónapos kislányom:)Szívemből szurkolok!Csak pozitívan állj hozzá, és akkor biztosan beköltözik a pocaklakó!!!
2009. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!