Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban?

Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

Ma fürdés előtt vettem észre, hogy megjött vagy legalábbis valami olyasmi, de egyáltalán nem időben!


Most lesz egy hónapja, hogy nem szedek gyógyszert, és 20ára nem vártam. Elméletileg 7én volt peteérésem, és 6-án voltunk is együtt a párommal. Nincs még görbém, nem gondoltam, hogy szükségem lesz rá. :)

Szerintetek ez most a pecsételőm??? Vagy egy héttel korábban jött meg?

Amúgy más fájdalmam van, nem görcsszerű, hanem inkább szúrós, ezen kívül érzékeny a mellem, de nem fáj csak érzékeny!

Amúgy holnap megyek nőgyógyászhoz, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre is..:D


2011. okt. 13. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a vérzés mennyisége? Lehet beágyazódás is:))) Vagy a gyógyszer felborította a ciklusod, én erre gondolok
2011. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát a mennyisége elég kevés és ilyen barnás, de a barnaságtól eltekintve vér!! De még most jött kb. 30 perce :D
2011. okt. 13. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük elmúlik
2011. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna ma reggelre megjött rendesen, nem is akárhogy! Mindenképp elmegyek a dokihoz mert ilyen erös verzésem még sose volt!
2011. okt. 14. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!