Foxxy Love kérdése:

Baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Második hónapja nem szedem a gyógyszert mert szünetet akartam vele tartani és amúgyis keves találkozunk a barátommal mostanában. Az első hónap után egy hét késéssel de rendesen megjött a havim szeptember hetedikén. Viszont most amikor meg kellett volna jönnie éreztem, hogy görcsöl a hasam de csak egy két napig volt nagyon minimális barnázás :S a barátommal védekeztünk és csak egyszer voltunk együtt 24-én. Nem tervezünk még babát. Azt is kell tudni emellett, hogy mostanában elég stresszes az életem elkezdődött a fősuli a kolesz ráadásul 4 év után ujra nb2 be kézizek. Nem tudom. hogy ez a stressz miatt a fogamzásgátló miatt vagy baba miatt van. Mit gondoltok?
2011. okt. 16. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinalj egy tesztet, az a legbiztosabb.
2011. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve az is kérdés, hogy hogy védekeztetek. Ha gumival, megnéztétek-e h. nem szakadt -e ki a gumi? Ha megszakításos volt az együttlét, akkor simán lehetsz babás. Ha nem szakadt ki a gumi, és azzal védekeztetek, akkor meg inkább a stressz.
2011. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gumival védekeztünk nem vettük észre hogy kiszakadt volna. Csütörtökön tesztelek :S
2011. okt. 17. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, csak a bogyó miatt van! Nekem is így szokott lenni, ha szedem. Az abbahagyása után "viszonylag" normális időben megjön, de a következő ciklus 45-50 napos! Legalább 3-4 hónap szokott lenni amire helyre áll minden.:-( Szerintem biztosan nem vagy terhes, de megnyugtatásképp vegyél egy tesztet ha gondolod.

2011. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen remélem igazad van. :) majd megirom pénteken hogy mi lett. Anyukámmal is beszéltem már, ő is azt mondta hogy biztos a bogyó miatt.
2011. okt. 17. 20:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Negativ lett :)
2011. okt. 21. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!