Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek az én görbémet is?

Megnéznétek az én görbémet is?

Figyelt kérdés
[link] My ovuláció Chart [/ url]
2011. okt. 14. 13:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 A kérdező kommentje:

Nem rossza görbéd, csak maradjon így:) drukkolok!!

Nem, akkor nem vezettem görbét. Sok idő volt, ő is több mint 1 év után sikerült. Nekünk nem megy olyan könnyen sajnos:(

2011. nov. 19. 21:15
 62/88 anonim ***** válasza:

megint nem.

nem tudom, mit kéne még csinálni, hogy végre sikerüljön.

már egyre inkább elhagy a lelkesedés, s csak a szomorúság veszi át a helyét, hogy körülöttem minden kortársam szül vagy szült, én meg itt kínlódok. :(

2011. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 A kérdező kommentje:
sajnálom nagyon:( Dokinál voltatok már? Szerintem mennetek kellene.
2011. nov. 22. 11:49
 64/88 anonim ***** válasza:

voltunk. férjemnek 66 millió spermája van, 70%mozog. ezt az orvos a normális alsó határának mondta, ezért fer14-et szed a férjem.

nekem a 11. ciklusnapon 20mm-es tüszőm. a szonográfus szerint: "Ön nem esik teherbe?? Lehetetlen!" Hát mégis lehetséges. A vérvételek is megvoltak.

Még az átjárhatósági van hátra. Ha az is rendben van, akkor nem tudom,mi a következő lépés.

Mit gondolsz?

2011. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:

még az lemaradt, hogy ti voltatok vizsgálatokon?

mivel nektek is nehezebben sikerült az első baba. Bár ti végül sikerrel jártatok, hisz van egy gyermeketek. :)

ha voltatok, mit állapítottak meg?

remélem, hamarosan eljön az ideje a mi első és a ti második babátoknak!

2011. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 A kérdező kommentje:
Ha gondolod, írj privit, és ott beszélgethetünk. Szia
2011. nov. 23. 09:42
 67/88 anonim ***** válasza:

szia!

én most felhagyok a görbevezetéssel. már mindent kipróbáltunk (2naponta együtt, középidőben minden nap együtt, csak 1-szer együtt ovuteszttel az első negatív napon). most már csak a csodában hiszek, arra várok.

Azért, ha van kedved írni, örülnék neki!

2011. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 A kérdező kommentje:

Szia!

Hogy vagy? [link]

Én így vagyok mára:


Írj majd mi újság van veletek!!!

2011. dec. 5. 07:20
 69/88 anonim ***** válasza:

szia!

én nem tudok linkelni, mert nem mérek, s nem ovutesztelek. elegem lett. már mindent kipróbáltunk, mégse lett baba. elmegyek egy magánorvoshoz, akit nagyon dicsérnek, aztán meglátom, mit mond a leleteinkre, s mit javasol még. most a gynevac injekción gondolkodunk. hallottál róla?

2011. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 A kérdező kommentje:
Még nem. Mire jó? Én most először használtam ovutesztet. Hátha bejön:)
2011. dec. 6. 06:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!